
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Gra Miesiąca (Marzec)
Witajcie w wątku gdzie wybieramy grę Marca ! Propozycje :
Lista :
Battlefield Bad Company 2
Metro 2033
Assassin's Creed II
Just Cause 2
God of War 3
Mój głos : Battlefield Bad Company 2
PS.Jeśli o jakimś ważnym tytule zapomniałem możecie go dodać do listy ;)
bogi1 [ Go To Sleep ]
Assassin's Creed II
Kreek [ Senator ]
Zapomniałeś o Final Fantasy XIII, a Assassin's Creed II wyszedł w listopadzie
God of War 3
tosiek2142 [ Black Dog ]
Battlefield Bad Company 2
Na 100%
Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
Battlefield Bad Company 2
BlackBolt [ Senator ]
Na ankiety jest chyba inna kategoria?
Battlefield Bad Company 2
misiek345 [ Generaďż˝ ]
Battlefield Bad Company 2
dresX94 [ Happy Bóbr ]
[3]---> Ale jemu chodzi o wersję PC, która miała premierę w marcu
Co do tematu God of War III
kefirek09 [ Senator ]
God od War III - nie ma lepszej gry!!!! (no może Just Cause 2)
Kreek [ Senator ]
dresX94--> gra miała premierę w listopadzie na konsole, teraz na PC to tylko konwersja, ja bym tego nie uwzględniał, no ale ok.
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
Battlefield Bad Company 2
Lista :
Battlefield Bad Company 2 (6)
Metro 2033 (0)
Assassin's Creed II (1)
Just Cause 2 (0)
God of War 3 (3)
Final Fantasy XIII (0)
Do autora :
Mam nadzieje ,że nie przeszkadza ci ,że wtrącam się w twój wątek ale moim zdaniem tak jest czytelniej :P to w nawiasach to oczywiście ilość głosów
=D=2 [ Legend ]
Battlefield Bad Company 2
Metro 2033
Assassin's Creed II
Just Cause 2
God of War 3
A gdzie reszta gier ?
Just Cause 2 bo reszta to gnioty...
iLLusionist [ FataL ]
Battlefield Bad Company 2
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
=D=2 --> Gnioty ? Nie powiedziałbym... właśnie dużo osób mówi ,że JC2 to gniot
sird [ Centurion ]
God of War III
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
gralem u kumpla w GOW'a 3. Zdecydowanie oddaje na niego głos.
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
God of War III
katroms [ Legionista ]
assasin creed 2 :D
zdichuu [ Generaďż˝ ]
GOD OF WAR 3
binkset [ Acacia Avenue ]
just cause 2 wygląda spoko ale jednak wole BF:BC2 szczególnie na multi :D
Sizol8 [ Chor��y ]
BF:BC 2 na 100%
<^v^>
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
God of War 3
Gierofan [ Generaďż˝ ]
Battlefield Bad Company 2
Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
Battlefield Bad Company 2
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Najlepszą grą miesiąca zostaje : Battlefield Bad Company 2 :)

HHHunTer [ Centurion ]
Metro 2033
Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]
Assassin's Creed II
Co zostało grą Lutego ?
Vandal_96 [ Pretorianin ]
Battlefield Bad Company 2

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
God of War III-dominuje wszystkich
marcinos709 [ Pretorianin ]
Metro 2033