GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra Miesiąca (Marzec)

02.04.2010
13:46
smile
[1]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Gra Miesiąca (Marzec)

Witajcie w wątku gdzie wybieramy grę Marca ! Propozycje :

Lista :
Battlefield Bad Company 2
Metro 2033
Assassin's Creed II
Just Cause 2
God of War 3


Mój głos : Battlefield Bad Company 2

PS.Jeśli o jakimś ważnym tytule zapomniałem możecie go dodać do listy ;)


02.04.2010
13:47
[2]

bogi1 [ Go To Sleep ]

Assassin's Creed II

02.04.2010
13:48
[3]

Kreek [ Senator ]

Zapomniałeś o Final Fantasy XIII, a Assassin's Creed II wyszedł w listopadzie

God of War 3

02.04.2010
13:49
[4]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Battlefield Bad Company 2

Na 100%

02.04.2010
13:51
[5]

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]

Battlefield Bad Company 2

02.04.2010
13:51
[6]

BlackBolt [ Senator ]

Na ankiety jest chyba inna kategoria?
Battlefield Bad Company 2

02.04.2010
13:52
[7]

misiek345 [ Generaďż˝ ]

Battlefield Bad Company 2

02.04.2010
13:54
[8]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

[3]---> Ale jemu chodzi o wersję PC, która miała premierę w marcu

Co do tematu God of War III

02.04.2010
13:54
[9]

kefirek09 [ Senator ]

God od War III - nie ma lepszej gry!!!! (no może Just Cause 2)

02.04.2010
13:57
[10]

Kreek [ Senator ]

dresX94--> gra miała premierę w listopadzie na konsole, teraz na PC to tylko konwersja, ja bym tego nie uwzględniał, no ale ok.

02.04.2010
15:11
[11]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

Battlefield Bad Company 2

Lista :
Battlefield Bad Company 2 (6)
Metro 2033 (0)
Assassin's Creed II (1)
Just Cause 2 (0)
God of War 3 (3)
Final Fantasy XIII (0)

Do autora :
Mam nadzieje ,że nie przeszkadza ci ,że wtrącam się w twój wątek ale moim zdaniem tak jest czytelniej :P to w nawiasach to oczywiście ilość głosów

02.04.2010
15:13
[12]

=D=2 [ Legend ]

Battlefield Bad Company 2
Metro 2033
Assassin's Creed II
Just Cause 2
God of War 3

A gdzie reszta gier ?

Just Cause 2 bo reszta to gnioty...

02.04.2010
15:14
[13]

iLLusionist [ FataL ]

Battlefield Bad Company 2

02.04.2010
15:31
[14]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

=D=2 --> Gnioty ? Nie powiedziałbym... właśnie dużo osób mówi ,że JC2 to gniot

02.04.2010
15:32
[15]

sird [ Centurion ]

God of War III

02.04.2010
15:35
[16]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

gralem u kumpla w GOW'a 3. Zdecydowanie oddaje na niego głos.

02.04.2010
15:38
[17]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

God of War III

02.04.2010
15:47
[18]

katroms [ Legionista ]

assasin creed 2 :D

02.04.2010
15:48
[19]

zdichuu [ Generaďż˝ ]

GOD OF WAR 3

02.04.2010
21:18
[20]

binkset [ Acacia Avenue ]

just cause 2 wygląda spoko ale jednak wole BF:BC2 szczególnie na multi :D

02.04.2010
22:05
[21]

Sizol8 [ Chor��y ]

BF:BC 2 na 100%
<^v^>

02.04.2010
22:07
[22]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

God of War 3

02.04.2010
22:09
[23]

Gierofan [ Generaďż˝ ]

Battlefield Bad Company 2

03.04.2010
02:22
[24]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

Battlefield Bad Company 2

03.04.2010
11:38
[25]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Najlepszą grą miesiąca zostaje : Battlefield Bad Company 2 :)

spoiler start
Dziwi mnie to ,że nikt nie głosował na Metro 2033 bo ta gra miażdży klimatem :P
spoiler stop

03.04.2010
11:39
smile
[26]

HHHunTer [ Centurion ]

Metro 2033

05.04.2010
13:24
[27]

Ghost2P [ ?!?!?!?!?!?!?!? ]

Assassin's Creed II

Co zostało grą Lutego ?

05.04.2010
13:25
[28]

Vandal_96 [ Pretorianin ]

Battlefield Bad Company 2

05.04.2010
14:49
smile
[29]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

God of War III-dominuje wszystkich

05.04.2010
20:07
[30]

marcinos709 [ Pretorianin ]

Metro 2033

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.