GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jest takie coś na którym można oglądać historie wyszukiwarki (nie p...

02.04.2010
13:34
[1]

Głowka [ Pretorianin ]

Czy jest takie coś na którym można oglądać historie wyszukiwarki (nie p...

czy jest jakiś program albo coś zeby oglądac historie z przeglądarki , ale nie na przeglądarce tylko na czymś innym ? (Mozilla Firefox) Pomocy !

02.04.2010
13:37
smile
[2]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Tak jest

P.S. Nie trzeba było oglądac pornosów!!!

02.04.2010
13:47
[3]

Głowka [ Pretorianin ]

nie chodzi o to xDDD
nie oglądam no co ty ;P
a możesz powiedzieć gdzie sie on znajduje ?
to dla kolegi hehe nie pornole

02.04.2010
13:50
[4]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

a możesz powiedzieć gdzie sie on znajduje ?

W internecie:)

02.04.2010
13:51
[5]

Głowka [ Pretorianin ]

a jaką on nosi nazwe ? ;p

02.04.2010
13:51
[6]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Jak cenna jest dla Ciebie ta informacja?

02.04.2010
13:54
[7]

Głowka [ Pretorianin ]

hehe bardzo ;p

02.04.2010
13:55
[8]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Nie pamiętam nazwy ale jak mi powiesz po co ci to to może sobie przypomnę

02.04.2010
13:55
smile
[9]

kosik007 [ FreeLancer ]

nie oglądam no co ty ;P

No, no, jasne ;D

02.04.2010
13:59
[10]

Głowka [ Pretorianin ]

no bo wchodzilem na brata konto na nk i czytalem wiadomosci chyba z jedną godz.
a on mi mowi ze jest taki i sprawdzi ;p
program dlatego se chce z tego usunąć !
nie pornosy xD

02.04.2010
14:05
[11]

Głowka [ Pretorianin ]

no i już mi nie pomożecie ...

02.04.2010
14:06
[12]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Już nie pomożemy.

02.04.2010
14:07
smile
[13]

kefirek09 [ Senator ]

nie lepiej ją usunąć i nacisnąć tu ----->


Czy jest takie coś  na którym można oglądać historie wyszukiwarki (nie p... - kefirek09
02.04.2010
14:08
smile
[14]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Hahaha i dobrze ci tak, nauczysz się, że nie czyta się czyiś wiadomości


Czy jest takie coś  na którym można oglądać historie wyszukiwarki (nie p... - dresX94
02.04.2010
14:09
[15]

Głowka [ Pretorianin ]

a gdzie to trzeba wejść ?

02.04.2010
14:09
smile
[16]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

kefirek nie mów mu :P

02.04.2010
14:10
smile
[17]

kefirek09 [ Senator ]

A tego to już nie powiem xD

edit: a obiecasz, że nie będziesz wchodził na konto starszego brata (swoją drogą ile ty masz lat?)

02.04.2010
14:16
[18]

Głowka [ Pretorianin ]

14 lat mam xD
brat ma 18 ;p

02.04.2010
14:18
smile
[19]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Tak się to skończy dla ciebie Głowka------------------------->

Ten pobity murzyn to ty a ten co go prowadzi to twój brat:)


Czy jest takie coś  na którym można oglądać historie wyszukiwarki (nie p... - dresX94
02.04.2010
14:18
smile
[20]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Nie da się usunąć, to jest zapisane głęboko w jądrze Windowsa, przykro mi

02.04.2010
14:19
[21]

Głowka [ Pretorianin ]

Jakie Nooobyyy ...
dresX94 - to twój stary tak ci robi jak nie żresz obiadu

02.04.2010
14:21
[22]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Widac, że inteligencją to ty nie grzeszysz:) Mam nadzieję, iż twój brat jest silny:P

02.04.2010
14:22
[23]

Głowka [ Pretorianin ]

jakie poje*ane dzieci tutaj są , ja nie mogee ...

02.04.2010
14:22
[24]

Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]

dersx94 - Coś Ci się chyba pomyliło - to nie jest czat spamerze .

02.04.2010
14:24
[25]

Imsodeliciolus [ Pretorianin ]

dresX94

Jestes na rownie niskim poziomie co Glowka. A nawet i nizej. Chlopak sie pyta kultularnie, a ty juz musisz prowokowac.

02.04.2010
14:25
[26]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Po prostu nie lubię takich dzieci. Mój brat jest taki sam i jest cholernie irytujący więc mam nadzieję, iż chłopak dostanie nauczkę a po wypowiedziach widac, że dzieciak zbyt inteligentny nie jest

02.04.2010
14:26
[27]

Głowka [ Pretorianin ]

zachowuje sie tak no bo ten dresX94 mnie wkurza ... ja nie mogee nikt tu nie pomożee ...
to po co sie tu wogóle udzielasz , a ty naprawde swiecisz inteligencją

02.04.2010
14:29
[28]

Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]

dres - mnie irytuje to że masz 15/16 lat bo tyle ma mój siostrzeniec i też jest bardzo wkurzający chętnie bym mu wlał ale skoro masz tyle samo lat to wleje Tobie ok ? - Twój tok myślenia .

02.04.2010
14:34
[29]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Ogame_fan jakoś nie chce mi się z tobą gadac a twoje zarzuty mi zwisają trochę mi przypominasz z zachowania informatyków, przy których jeżeli zaczniesz się wygłupiac albo śmiac z czegoś to oni powiedzą "he, banda idiotów, chodźcie my przecież tacy mądrzy to osrajmy tych debili"

02.04.2010
14:34
[30]

Głowka [ Pretorianin ]

dobra czy ktoś mi wreszczie powie !?

02.04.2010
14:37
smile
[31]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Powiedz jaką masz przeglądarkę to ci powiem jak usunąc historie. Jezu tutaj niektórzy ludzie są tak radośni jak koty podczas mycia

02.04.2010
14:37
[32]

Głowka [ Pretorianin ]

Mozillaa ...

02.04.2010
14:38
[33]

Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]

dresx94 coś Cie dziecko nie nauczyli czytać :) W pierwszym poście napisał .
Gdybyś nie strugał idioty tylko przeczytał co kolega Głowka napisał to byś się głupio nie pytał .

02.04.2010
14:42
[34]

bisfhcrew [ Bis ]

Porozglądaj się po pasku narzędzi w przeglądarce.

spoiler start
Chyba trzeba nie umieć czytać by tego nie znaleźć...
spoiler stop


chcesz skasować, po co ci jakiś inny program ? nie rozumiem cię.. przeglądarka świetnie sie nadaje do kasowania swojej własnej historii.

02.04.2010
14:42
[35]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Tak mnie zastanawia po co ja z tobą dyskutuje? Nie ma to żadnego sensu a ty widac, że za bardzo nie masz co do roboty skoro się do mnie przypieprzasz o to, iż chłopakowi nie chciałem czegoś powiedziec.

W górnym prawym rogu masz kategorię "historia". Kliknij to, następnie wybierz "wyświetl całą historię. Gdy wyświetli Ci się lista stron na które wchodziłeś kliknij na to której chcesz się pozbyc i kliknij delete. I tyle

02.04.2010
14:42
[36]

Imsodeliciolus [ Pretorianin ]

Glowka

Wejdz w Narzedzia(Na samej gorze) i kliknij na "Wyczysc historie przegladania)

02.04.2010
14:42
smile
[37]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

Jeślibym ci powiedział, musiałbym Cię potem zabić.

Przykro mi

02.04.2010
14:45
[38]

Głowka [ Pretorianin ]

to ja wiem , ja sie pytam czy jest coś takiego do oglądania histori oprócz " wyszukiwarki " ...
bo brat mi mówie ze jest coś ze gdzie indziej tez sie historia zapisujeee
chodzi mi o takie cos jak "kefirek" na pisał tam wyżej

02.04.2010
14:49
[39]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

Z tego co wiem to nie ma

02.04.2010
14:53
[40]

Głowka [ Pretorianin ]

a co to jest co kefirek wysłał ?

02.04.2010
15:02
[41]

NeroTFP [ Senator ]

a co to jest co kefirek wysłał ?

[40] Ten program kosztuje 99 zł. Raczej nie ściągniesz pirackiej wersji, więc o tym programie możesz pomarzyć. Możliwe, że jesteś w stanie zapłacić 100 zł, aby mieć ten program.

spoiler start
Sztuka czytania zanika w dzisiejszych czasach
spoiler stop

02.04.2010
15:05
[42]

Głowka [ Pretorianin ]

to brat nie odczyta mi historii jak normalnie usunołem ją ?

02.04.2010
15:06
[43]

ppaatt1 [ Trekker ]

a co to jest co kefirek wysłał ?
Narzędzia --> Opcje --> Prywatność
Do wyczyszczenia historii skrót Ctrl + Shift + Delete

Warto też wyczyścić "cookies"
Narzędzia --> Opcje --> Prywatność
A następnie "usunąć pojedyncze ciasteczka" i przycisk w nowym okienku "Usuń wszystkie ciasteczka".

02.04.2010
15:09
[44]

Głowka [ Pretorianin ]

gdzie sie znajdują narzędzia ? xDD

02.04.2010
15:10
[45]

Imsodeliciolus [ Pretorianin ]

...

Rusz wzrokiem i zobacz... Na samej gorze przegladarki...

02.04.2010
15:11
[46]

Głowka [ Pretorianin ]

haha ;DD
dzięki xDDDD

02.04.2010
15:14
[47]

dresX94 [ Happy Bóbr ]

A ludzie się dziwili, czemu ja się z niego nabijałem...

02.04.2010
15:15
[48]

ppaatt1 [ Trekker ]

Na pasku menu --->

Wszystko chyba zrozumiałe.


Czy jest takie coś  na którym można oglądać historie wyszukiwarki (nie p... - ppaatt1
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.