Głowka [ Pretorianin ]
Czy jest takie coś na którym można oglądać historie wyszukiwarki (nie p...
czy jest jakiś program albo coś zeby oglądac historie z przeglądarki , ale nie na przeglądarce tylko na czymś innym ? (Mozilla Firefox) Pomocy !

dresX94 [ Happy Bóbr ]
Tak jest
P.S. Nie trzeba było oglądac pornosów!!!
Głowka [ Pretorianin ]
nie chodzi o to xDDD
nie oglądam no co ty ;P
a możesz powiedzieć gdzie sie on znajduje ?
to dla kolegi hehe nie pornole
dresX94 [ Happy Bóbr ]
a możesz powiedzieć gdzie sie on znajduje ?
W internecie:)
Głowka [ Pretorianin ]
a jaką on nosi nazwe ? ;p
dresX94 [ Happy Bóbr ]
Jak cenna jest dla Ciebie ta informacja?
Głowka [ Pretorianin ]
hehe bardzo ;p
dresX94 [ Happy Bóbr ]
Nie pamiętam nazwy ale jak mi powiesz po co ci to to może sobie przypomnę

kosik007 [ FreeLancer ]
nie oglądam no co ty ;P
No, no, jasne ;D
Głowka [ Pretorianin ]
no bo wchodzilem na brata konto na nk i czytalem wiadomosci chyba z jedną godz.
a on mi mowi ze jest taki i sprawdzi ;p
program dlatego se chce z tego usunąć !
nie pornosy xD
Głowka [ Pretorianin ]
no i już mi nie pomożecie ...
tosiek2142 [ Black Dog ]
Już nie pomożemy.

dresX94 [ Happy Bóbr ]
Hahaha i dobrze ci tak, nauczysz się, że nie czyta się czyiś wiadomości
Głowka [ Pretorianin ]
a gdzie to trzeba wejść ?

dresX94 [ Happy Bóbr ]
kefirek nie mów mu :P

kefirek09 [ Senator ]
A tego to już nie powiem xD
edit: a obiecasz, że nie będziesz wchodził na konto starszego brata (swoją drogą ile ty masz lat?)
Głowka [ Pretorianin ]
14 lat mam xD
brat ma 18 ;p

dresX94 [ Happy Bóbr ]
Tak się to skończy dla ciebie Głowka------------------------->
Ten pobity murzyn to ty a ten co go prowadzi to twój brat:)

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Nie da się usunąć, to jest zapisane głęboko w jądrze Windowsa, przykro mi
Głowka [ Pretorianin ]
Jakie Nooobyyy ...
dresX94 - to twój stary tak ci robi jak nie żresz obiadu
dresX94 [ Happy Bóbr ]
Widac, że inteligencją to ty nie grzeszysz:) Mam nadzieję, iż twój brat jest silny:P
Głowka [ Pretorianin ]
jakie poje*ane dzieci tutaj są , ja nie mogee ...
Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]
dersx94 - Coś Ci się chyba pomyliło - to nie jest czat spamerze .
Imsodeliciolus [ Pretorianin ]
dresX94
Jestes na rownie niskim poziomie co Glowka. A nawet i nizej. Chlopak sie pyta kultularnie, a ty juz musisz prowokowac.
dresX94 [ Happy Bóbr ]
Po prostu nie lubię takich dzieci. Mój brat jest taki sam i jest cholernie irytujący więc mam nadzieję, iż chłopak dostanie nauczkę a po wypowiedziach widac, że dzieciak zbyt inteligentny nie jest
Głowka [ Pretorianin ]
zachowuje sie tak no bo ten dresX94 mnie wkurza ... ja nie mogee nikt tu nie pomożee ...
to po co sie tu wogóle udzielasz , a ty naprawde swiecisz inteligencją
Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]
dres - mnie irytuje to że masz 15/16 lat bo tyle ma mój siostrzeniec i też jest bardzo wkurzający chętnie bym mu wlał ale skoro masz tyle samo lat to wleje Tobie ok ? - Twój tok myślenia .
dresX94 [ Happy Bóbr ]
Ogame_fan jakoś nie chce mi się z tobą gadac a twoje zarzuty mi zwisają trochę mi przypominasz z zachowania informatyków, przy których jeżeli zaczniesz się wygłupiac albo śmiac z czegoś to oni powiedzą "he, banda idiotów, chodźcie my przecież tacy mądrzy to osrajmy tych debili"
Głowka [ Pretorianin ]
dobra czy ktoś mi wreszczie powie !?

dresX94 [ Happy Bóbr ]
Powiedz jaką masz przeglądarkę to ci powiem jak usunąc historie. Jezu tutaj niektórzy ludzie są tak radośni jak koty podczas mycia
Głowka [ Pretorianin ]
Mozillaa ...
Ogame_fan [ TOOOOOFFF ]
dresx94 coś Cie dziecko nie nauczyli czytać :) W pierwszym poście napisał .
Gdybyś nie strugał idioty tylko przeczytał co kolega Głowka napisał to byś się głupio nie pytał .
bisfhcrew [ Bis ]
Porozglądaj się po pasku narzędzi w przeglądarce.
dresX94 [ Happy Bóbr ]
Tak mnie zastanawia po co ja z tobą dyskutuje? Nie ma to żadnego sensu a ty widac, że za bardzo nie masz co do roboty skoro się do mnie przypieprzasz o to, iż chłopakowi nie chciałem czegoś powiedziec.
W górnym prawym rogu masz kategorię "historia". Kliknij to, następnie wybierz "wyświetl całą historię. Gdy wyświetli Ci się lista stron na które wchodziłeś kliknij na to której chcesz się pozbyc i kliknij delete. I tyle
Imsodeliciolus [ Pretorianin ]
Glowka
Wejdz w Narzedzia(Na samej gorze) i kliknij na "Wyczysc historie przegladania)

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Jeślibym ci powiedział, musiałbym Cię potem zabić.
Przykro mi
Głowka [ Pretorianin ]
to ja wiem , ja sie pytam czy jest coś takiego do oglądania histori oprócz " wyszukiwarki " ...
bo brat mi mówie ze jest coś ze gdzie indziej tez sie historia zapisujeee
chodzi mi o takie cos jak "kefirek" na pisał tam wyżej
dresX94 [ Happy Bóbr ]
Z tego co wiem to nie ma
Głowka [ Pretorianin ]
a co to jest co kefirek wysłał ?
NeroTFP [ Senator ]
a co to jest co kefirek wysłał ?
[40] Ten program kosztuje 99 zł. Raczej nie ściągniesz pirackiej wersji, więc o tym programie możesz pomarzyć. Możliwe, że jesteś w stanie zapłacić 100 zł, aby mieć ten program.
Głowka [ Pretorianin ]
to brat nie odczyta mi historii jak normalnie usunołem ją ?
ppaatt1 [ Trekker ]
a co to jest co kefirek wysłał ?
Narzędzia --> Opcje --> Prywatność
Do wyczyszczenia historii skrót Ctrl + Shift + Delete
Warto też wyczyścić "cookies"
Narzędzia --> Opcje --> Prywatność
A następnie "usunąć pojedyncze ciasteczka" i przycisk w nowym okienku "Usuń wszystkie ciasteczka".
Głowka [ Pretorianin ]
gdzie sie znajdują narzędzia ? xDD
Imsodeliciolus [ Pretorianin ]
...
Rusz wzrokiem i zobacz... Na samej gorze przegladarki...
Głowka [ Pretorianin ]
haha ;DD
dzięki xDDDD
dresX94 [ Happy Bóbr ]
A ludzie się dziwili, czemu ja się z niego nabijałem...