Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Program do wykrywania możliwości monitora
j/w
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
hymm chyba źle się wyraziłem chodziło mi o wykrycie monitora tzn.nazwa mojego obecnego monitora bo we właściwościach pisze tylko Plug & Play
Faolan [ Człowiek Wilk ]
EDID Viewer
kamyk_samuraj [ Legend ]
Tabliczka znamionowa