
R3ch0T [ Wyimaginowany ]
Nowy wygląd YT
Bardzo mnie denerwuje nowy wygląd YT, czy można go jakoś wyłączyć i wrócić do poprzedniego?

maviozo [ man with a movie camera ]
Mnie denerwują z kolei wątki duble.
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10153681&N=1
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10089392&N=1

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
kolo już jest taki wątek

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
MultiTopic and Brain Usage Epic Fail