GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA San Andreas - Superman

02.04.2010
11:57
[1]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

GTA San Andreas - Superman

Ściągnąłem sobie mod syperman do san andreas z . Instrukcja jego wgrania jest po angielsku, a ja nigdy jeszcze nie wgrywałem modów. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć krok po kroku co zrobić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.