GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Gra Made Man:prawa ręka mafii [PC]

02.04.2010
11:30
smile
[1]

Skull97 [ Centurion ]

Problem z Gra Made Man:prawa ręka mafii [PC]

mam maly problem z Gra Made Man:prawa ręka mafii na peceta

otóż (chyba w 3 misji) niepotrafie rozwalic Śmigłowca prosze więc o pomoc...

PS:sorry za ort.

02.04.2010
11:56
smile
[2]

Skull97 [ Centurion ]

.......

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.