Bibkowicz [ whore ]
JM i Demotywatory nie bangla? ; /
Wstaję. Włączam komputer i pierwsze co - JM i Demoty. I co? Gówno - nie działają.
Tylko mi nie działają czy wam też? : /
Patryx0 [ Goalie 71 ]
Też mi się coś demoty nie wczytują.
Cyber Rekin [ Sharkee ]
Mi demoty działają.
Lysack [ Przyjaciel ]
mi nie
PitbullHans [ Legend ]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]
boze, spraw by nie wstaly juz nigdy
dave_mgs [ Senator ]
Ja z kolei nie mogę wejść na microsoft.com, a podobno działa. Ktoś ma podobny problem?
kyluuuuu [ Pretorianin ]
Mi Microsoft.com działa normalnie.
lo0ol [ Jónior ]
dave_mgs - jakiś czas temu miałem wira w MBRze blokującego dostęp do strony Microsoftu. Być może masz go teraz ty. :)
Salado. [ Generaďż˝ ]
mi nie działaja przyciski mocne, słabe, nie dodaje głosu
wam też?
K4B4N0s [ Filthy One ]
To samo co loOol, tylko za pewne jeszcze strony antywirusów tak samą działają.

Fett [ Avatar ]
mi od wczoraj gry-online.pl nie wchodzą :(
dolek_17 [ pawian_akrobata ]
a mi tam demoty chodzą
Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]
Powieś się.