GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

JM i Demotywatory nie bangla? ; /

02.04.2010
11:24
[1]

Bibkowicz [ whore ]

JM i Demotywatory nie bangla? ; /

Wstaję. Włączam komputer i pierwsze co - JM i Demoty. I co? Gówno - nie działają.
Tylko mi nie działają czy wam też? : /

02.04.2010
11:25
[2]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

Też mi się coś demoty nie wczytują.

02.04.2010
11:25
[3]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Mi demoty działają.

02.04.2010
11:26
[4]

Lysack [ Przyjaciel ]

mi nie

02.04.2010
11:26
[5]

PitbullHans [ Legend ]

02.04.2010
11:32
smile
[6]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

boze, spraw by nie wstaly juz nigdy

02.04.2010
11:42
[7]

dave_mgs [ Senator ]

Ja z kolei nie mogę wejść na microsoft.com, a podobno działa. Ktoś ma podobny problem?

02.04.2010
12:06
[8]

kyluuuuu [ Pretorianin ]

Mi Microsoft.com działa normalnie.

02.04.2010
12:36
[9]

lo0ol [ Jónior ]

dave_mgs - jakiś czas temu miałem wira w MBRze blokującego dostęp do strony Microsoftu. Być może masz go teraz ty. :)

02.04.2010
12:36
[10]

Salado. [ Generaďż˝ ]

mi nie działaja przyciski mocne, słabe, nie dodaje głosu

wam też?

02.04.2010
12:39
[11]

K4B4N0s [ Filthy One ]

To samo co loOol, tylko za pewne jeszcze strony antywirusów tak samą działają.

02.04.2010
12:44
smile
[12]

Fett [ Avatar ]

mi od wczoraj gry-online.pl nie wchodzą :(

02.04.2010
12:51
[13]

dolek_17 [ pawian_akrobata ]

a mi tam demoty chodzą

02.04.2010
13:39
[14]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Powieś się.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.