GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

(Dawne) programy o grach.

02.04.2010
11:14
[1]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

(Dawne) programy o grach.

Czytajac dzisiaj wyjaśnienie żartów prima-aprilisowych na GOLu zwrócilem uwagę na wzmiankę o programie "multimedialny odlot". Może nie jestem na tyle młody, by nie móc tego pamiętać, ale chyba jednak inne programy z telewizyjnej ramówki przyciągały wtedy moja uwagę... mozę dlatego, zę dopiero kilka lat póżniej pojawił sie w moim domu pierwszy komputer ( z mocą obliczeniową dzisiejszego telefonu komorkoweo :-P)

Dlatego zrobilem wielkie oczy na widok fragmentów zamieszczonych na You Tube, nie mówiąc już o prowadzącym :-D Sa zrzeczy na niebie i ziemi...

I pomyslałem, że może inni pamietaja podobne programu z "tamtych lat", jeśli takie jeszcze istniały i moga coś na ten temat napisać? Jeśli imsie zechce i będą mieli ochotę na wspomnienia. Ale skoro o kreskówkach regularnie oc parę miesięcy powstaje nowy wątek... :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.