GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

blackjack

02.04.2010
10:33
smile
[1]

kefirek09 [ Senator ]

blackjack

Witajcie, ostatnio naszła mnie ochota na hazard i mam takie pytanie :

1. Jeśli mam dwa Asy, to liczy się to jako perskie oczko czy w blackjack nie ma czegoś takiego?
2. Karty od Walta do Króla, są liczone jako 10, a As 11, lub 1?
3. Kiedy krupier rozdaje karty mają być one odkryte, czy zakryte? Kiedy krupier wygrywa?

za wszystkie odpowiedzi dziękuję ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.