GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje starej gry. Zabieranie ludzikow do helikoptera...

02.04.2010
10:20
[1]

krukilis [ Konsul ]

Poszukuje starej gry. Zabieranie ludzikow do helikoptera...

Nie pamietam czy bylo to na PC czy jeszcze dawniej ale startowalo sie z bazy helikopterkiem i lecialo "zbierac" ludzikow :) z ktorymi nastepnie trzeba bylo wrocic do bazy itd. Pamieta to ktos moze?

02.04.2010
10:21
[2]

maviozo [ man with a movie camera ]

Cobra Gunship? Na dosie chodziła:P
w końcu jakiś screen:P

02.04.2010
10:21
[3]

erton2 [ Konsul ]

UGH!


Poszukuje starej gry. Zabieranie ludzikow do helikoptera... - erton2
03.04.2010
10:32
[4]

preDratronIX [ Generau ]

Czy tam też zabijało się ludzi? Bo coś kojarzę, ale niestety nazwy zapomniałem.

03.04.2010
10:44
[5]

M'q [ Schattenjäger ]

Jak dawniej to moze byc Fort Apocalypse.


Poszukuje starej gry. Zabieranie ludzikow do helikoptera... - M'q
03.04.2010
10:50
[6]

blood [ Killing Is My Business ]

Może chodzić Ci o Desert Strike lub jungle strike.

03.04.2010
11:01
[7]

$ledZ [ Pretorianin ]

Obstawiam że to Hellcarrier -

03.04.2010
11:08
[8]

bezlerg66 [ Senator ]

Może Ancient Taxi?

03.04.2010
11:23
[9]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Wydaje mi się,że wiem o czym mówisz ale nie jestem pewien co do tytółu...
Czy to była gra , w której latało się helikopterem po jakiejś dżungli, a w w lewym końcu planszy było takie wielkie działo przeciwlotnicze, które w kółko w nas prażyło?

Gra ta nazywała się chyba "Mission Apocalypse" ale za cholerę nie mogę jej znaleźć w necie.

Chyba jednak nazywała się po prostu "Apocalypse" :)



czy to ta gra?

03.04.2010
11:33
[10]

Deepdelver [ Legend ]

Najstarsza wersją jaką pamiętam to Choplifter


Na Amidze był wspomniany wyżej przez Herr Flicka całkiem udany remake "Apocalypse"

03.04.2010
11:49
[11]

vlodek2532 [ Senator ]

a mi sie kojarzy Jungle Strike. w pierwszej misji grało sie helikopterem i jako dodatkowy "event"v trzeba było rozbić wieże taką wysoka


Poszukuje starej gry. Zabieranie ludzikow do helikoptera... - vlodek2532
03.04.2010
12:00
[12]

BlackBolt [ Senator ]

A ja mam pytanie co do podobnej gry. Polegała ona na tym, że w mieście co rusz występowały jakieś wypadki, pożary itp. Trzeba było podlecieć helikopterem i w zależności od sytuacji zabrać pacjenta do szpitala, ściągnąć samochód z drogi, napełnić wielkie wiadro wodą z okolicznego jeziora i zrzucić to na płonący budynek. Gra podobna co Citi Crisis na PS2, jednak starsza i na PC.

03.04.2010
12:18
[13]

vlodek2532 [ Senator ]

rescure coś tam chyba
czy search coś tam
a moze search & rescue? nie pamiętam

to taka trochę kasualowa gra z kiosku była

03.04.2010
12:20
[14]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

search and rescue ?

03.04.2010
12:28
[15]

Fokus25 [ Buff plz ]

Simcopter
i link z wiki:

03.04.2010
12:32
[16]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

V-2000 --- Tam się zbiera ludzików na "śmigłowiec" a przy tym trzeba walczyć z wielkimi robalami...

03.04.2010
12:35
smile
[17]

BlackBolt [ Senator ]

Fokus25 --> Dokładnie to. Dzięki! :)

04.04.2010
17:05
[18]

krukilis [ Konsul ]

Faktycznie bylo to podobne do Fort Apocalypse, a w kazdym razie grafika wlasnie na tym poziomie, jednak nie jest to ta gra. Pamiatam, ze baza byla po prawej stronie, a leciec trzeba bylo w lewo. Ladowalo sie wsiadala okreslona ilosc ludzikow i wracalo sie do bazy. Tam wysiadali i lecialo sie dalej. Jesli sie nie mysle trzeba bylo "zebrac" okreslona liczbe ludzi. Zasada bardzo podobna wlasnie do Fort Apocalypse, jednak gra byla na poczatku duzo latwiejsza. Przeszkody w postaci strzelajacych z ziemi obiektow (moze byly to jakies czolgi o ile dobrze mi sie kojarzy), pojawialy sie dopiero pozniej

Moze kiedys gdzies na to trafie, choc zaczynam podejrzewac ze moglo to byc jeszcze na C64 (glowy nie dam ;)

04.04.2010
17:28
[19]

Leon86 [ PREDATOR ]

Może takie coś?


Poszukuje starej gry. Zabieranie ludzikow do helikoptera... - Leon86
04.04.2010
17:40
[20]

figozaur [ aka Lt HitmaN ]

A to nie byla gra flash?

04.04.2010
18:15
[21]

koleś14 [ Centurion ]

Myślę, że chodzi Ci o "Heli Rescue" na Commodore.

Lepszego obrazka nie znalazłem.


Poszukuje starej gry. Zabieranie ludzikow do helikoptera... - koleś14
05.04.2010
16:11
[22]

krukilis [ Konsul ]

Widze ze tego typu gier byla cala masa wiec ciezko bedzie znalezc.

figozaur --> przypuszczam ze w czasach tej gry nikt o czyms takim jak flash jeszcze nie slyszal.

05.04.2010
17:21
smile
[23]

Vandal_96 [ Pretorianin ]

Nuclear Strike

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.