
Głowka [ Pretorianin ]
Problem z Skypem POMOCY !
siema all , cos mi sie dzieje ze skypem kiedy pisze do kogoś to ja nie odczytuje co oni do mnie piszą albo jak ja dokogoś pisze o też nie widze co pisze i nie wiem co mam zrobic zeby mi sie tak nie dzialo ! pomocy !
Azerko [ Alone in the wild ]
przeinstaluj, może pomoże :P
Głowka [ Pretorianin ]
a zostaną mi kontakty ?

Mały eS [ Death from Above! ]
[3]
Wyeksportuj je sobie.
Głowka [ Pretorianin ]
i jak mam to zrobic ? :D

Mały eS [ Death from Above! ]
[5]
Gdzieś w opcjach kontaktów czy narzędziach powinna być możliwość wyboru czegoś w rodzaju: "Eksportuj kontakty do pliku". Jak zainstalujesz ponownie wybierz coś na wzór: "Importuj kontakty z pliku" i gotowe.

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]
Narzędzia -> zaawansowane -> archiwizuj kontakty do pliku
Głowka [ Pretorianin ]
ZROBILEM to juz i teraz zainst. nowego skypa i już ?
Głowka [ Pretorianin ]
zainstalowalem i znow mam to samo konto ...
Mały eS [ Death from Above! ]
[9]
No ale przecież te błędy w pisaniu to nie wina konta, a raczej programu lub czegoś w systemie. Spróbuj ściągnąć inną (nowszą lub starszą) wersję Skype'a albo poszukaj czegoś w opcjach bo może przegapiłeś coś istotnego.