GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Skypem POMOCY !

02.04.2010
10:07
smile
[1]

Głowka [ Pretorianin ]

Problem z Skypem POMOCY !

siema all , cos mi sie dzieje ze skypem kiedy pisze do kogoś to ja nie odczytuje co oni do mnie piszą albo jak ja dokogoś pisze o też nie widze co pisze i nie wiem co mam zrobic zeby mi sie tak nie dzialo ! pomocy !

02.04.2010
10:08
[2]

Azerko [ Alone in the wild ]

przeinstaluj, może pomoże :P

02.04.2010
10:11
[3]

Głowka [ Pretorianin ]

a zostaną mi kontakty ?

02.04.2010
10:20
smile
[4]

Mały eS [ Death from Above! ]

[3]

Wyeksportuj je sobie.

02.04.2010
10:35
[5]

Głowka [ Pretorianin ]

i jak mam to zrobic ? :D

02.04.2010
10:38
smile
[6]

Mały eS [ Death from Above! ]

[5]

Gdzieś w opcjach kontaktów czy narzędziach powinna być możliwość wyboru czegoś w rodzaju: "Eksportuj kontakty do pliku". Jak zainstalujesz ponownie wybierz coś na wzór: "Importuj kontakty z pliku" i gotowe.

02.04.2010
10:39
smile
[7]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

Narzędzia -> zaawansowane -> archiwizuj kontakty do pliku

02.04.2010
10:40
[8]

Głowka [ Pretorianin ]

ZROBILEM to juz i teraz zainst. nowego skypa i już ?

02.04.2010
10:49
[9]

Głowka [ Pretorianin ]

zainstalowalem i znow mam to samo konto ...

02.04.2010
10:58
[10]

Mały eS [ Death from Above! ]

[9]

No ale przecież te błędy w pisaniu to nie wina konta, a raczej programu lub czegoś w systemie. Spróbuj ściągnąć inną (nowszą lub starszą) wersję Skype'a albo poszukaj czegoś w opcjach bo może przegapiłeś coś istotnego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.