GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka karta do gier lepsza od 4890?

02.04.2010
09:52
[1]

tomo3101 [ PLaYeR ]

Jaka karta do gier lepsza od 4890?

Tak jak w tytule jaka karta graficzna w tym przedziale cenowym (500-700PLN) jest lepsza do gier oczywiście, bo dla mnie minusem tej karty jest pixelshader i diretx

02.04.2010
09:55
[2]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

W tym przedziale to chyba żadna

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.