
2142 [ Szeryf ]
Problem z padem manta
Mam pada firmy manta:Commander MM-809
Gdy gram w bylejaką grę np:Left 4 Dead 2 i Boderlands gra myśli że prwy drążek analogowy to to samo co przyciski fire 1,2,3,4
Proszę pomórzcie bo chciałbym zagrać nim w te gry a praktycznie gram nim tylko w fife a ma tyle funkcji.
Mam zainstalowane sterowniki.
HETRIX22 [ PLEBS ]
A nie możesz zmienić przycisków w danej grze jak w normalnie w klawiaturze?
2142 [ Szeryf ]
Jak zmieniam to mi znikają 1,2,3,4
HETRIX22 [ PLEBS ]
Jedyny program jaki znam do zmiany funkcji klawiszy to SharpKeys - ale czy on Cie zadowoli to nie wiem.
albo
JoyToKey - prosty i darmowy.
Pinnacle Game Profiler - niestety program płatny, za free tylko 30dniowy trial.
lub Xpadder

2142 [ Szeryf ]
Niestety nie działa