GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z padem manta

02.04.2010
09:02
smile
[1]

2142 [ Szeryf ]

Problem z padem manta

Mam pada firmy manta:Commander MM-809
Gdy gram w bylejaką grę np:Left 4 Dead 2 i Boderlands gra myśli że prwy drążek analogowy to to samo co przyciski fire 1,2,3,4
Proszę pomórzcie bo chciałbym zagrać nim w te gry a praktycznie gram nim tylko w fife a ma tyle funkcji.
Mam zainstalowane sterowniki.


Problem z padem manta - 2142
02.04.2010
09:17
[2]

HETRIX22 [ PLEBS ]

A nie możesz zmienić przycisków w danej grze jak w normalnie w klawiaturze?

02.04.2010
09:19
[3]

2142 [ Szeryf ]

Jak zmieniam to mi znikają 1,2,3,4

02.04.2010
09:23
[4]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Jedyny program jaki znam do zmiany funkcji klawiszy to SharpKeys - ale czy on Cie zadowoli to nie wiem.


albo
JoyToKey - prosty i darmowy.
Pinnacle Game Profiler - niestety program płatny, za free tylko 30dniowy trial.
lub Xpadder

03.04.2010
08:32
smile
[5]

2142 [ Szeryf ]

Niestety nie działa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.