GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

XP Home Edition Na XP Professional??

02.04.2010
08:08
[1]

afen [ Konsul ]

XP Home Edition Na XP Professional??

Chciałbym się dowiedziec czy Można zainstalowac XP Professional na XP Home edition Nie chodzi mi tu o Format i potem instalacja tylko po prostu wkładam płytę od XP Professional i go instaluje czy jest to możliwe??Czy nie usunie mi się zawartośc na dysku??
Pozdrawiam

02.04.2010
08:46
[2]

Dell` s [ d-_-b ]

Możesz za Upgrade-ować kompa. ;]
Ale ja polecam i tak reinstal. A ty masz ile partycji?

02.04.2010
08:47
[3]

afen [ Konsul ]

2 partycje
A czy jeśli zainstaluje Professional ty czy wystąpią jakieś błędy??czy zawartośc w dysku zostanie nie naruszona??

02.04.2010
09:03
[4]

Prvt. Kowalski [ Centurion ]

a po cholere ci wersja Professional ?

02.04.2010
09:05
smile
[5]

afen [ Konsul ]

A po cholerę się pytasz?

02.04.2010
09:07
[6]

Prvt. Kowalski [ Centurion ]

bo smiesza mnie ludzie instalujacy wersje "pro" nie majacy pojecia o tym, ze nie sa wstanie wykorzystac roznicy miedzy 'pro' a 'home'....

02.04.2010
10:03
[7]

Azerko [ Alone in the wild ]

ja od siebie dodam, że zawsze użytkowałem Home, od niedawna ejstem na pro i nie widże prawie żadnej różnicy.

02.04.2010
12:02
[8]

wt_lesny [ Generaďż˝ ]

jak instalujesz pro bo ktos ci nagadal ze bedzie lepiej to sobie odpusc. dopoki nie chcesz pracowac w domenie to nic ci to nie da

02.04.2010
12:48
[9]

afen [ Konsul ]

Tu nie chodzi o to że jest jakaś różnica tylko po prostu XP HE wyskakuje mi ciągle że muszę aktywowac Windows niestety nie dam rady go aktywowac. To co będą jakieś problemy przy instalacji Windowsa???Bo nie potrzebnie wydam te 300zł na windowsa??

02.04.2010
12:54
[10]

wysiak [ Legend ]

No jesli tym razem nabedziesz legalny system, to nie powinno byc problemow z jego aktywacja, czy bedzie to Home, czy Pro.

Aczkolwiek inwestowanie w windows XP w roku 2010 jest pomyslem dosc dziwacznym.. No ale co kto lubi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.