GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hoży Doktorzy(Scrubs) - Potrzebuję pomocy 3/4 sezon

02.04.2010
00:35
[1]

Damian1539 [ Legend ]

Hoży Doktorzy(Scrubs) - Potrzebuję pomocy 3/4 sezon

Zupełnie zapomniałem gdzie skończyłem oglądać. Nie mam pojęcia czy skończyłem 3 czy może 4 sezon. Napiszę w spoilerze coś o ostatnim odcinku i jeśli ktoś będzie kojarzył to będę wdzięczny.

spoiler start
To z tego co pamiętam to w ostatnim odcinku jaki oglądałem był nieudany ślub Carli i Turka (w końcu się pobrali w szpitalu). Ktoś kojarzy, który to sezon? :P
spoiler stop

02.04.2010
00:41
[2]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

To było w trzecim sezonie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.