GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kartka wielkanocna ;)

01.04.2010
23:48
smile
[1]

CyyCyy [ Legionista ]

Kartka wielkanocna ;)

Witam. Mam pytanko czy miałby ktoś ochotę, troszkę czasu i mógłby mi pomóc zrobić kartkę wielkanocną. Ja nie jestem za dobry w te klocki a wiem że niektórym z was zajmie to max 15min ;). Mianowicie chodzi o to by były 2 kartki
-na jednej napis wesołych świąt i jakieś klimatyczne obrazki fajnie jakby była jakoś ładnie ozdobiona ;D
-na 2 życzenia z okazji świąt (fajnie byłoby jak by była jakaś fajna czcionka) i również jakoś ładnie ozdobiona

Sorrki, nie jestem leniem ;p poprostu paint i te inne to czarna magia dla mnie(oczywiście aż takim laikiem nie jestem ale wklejanie napisów obrazków do painta to nie dla mnie ;/ ) ;p jeszcze raz proszę o pomoc byłbym naprawdę wdzięczny. pozdrawiem

a właśnie gdyby ktoś z was był w stanie zrobić tą karteczkę najlepiej wysłać ją na adres [email protected] jeszcze raz b. proszę ;)

02.04.2010
00:28
smile
[2]

Thrundill [ Pretorianin ]

A nie lepiej zrobić to ręcznie bez użycia komputera???

02.04.2010
00:33
[3]

R3ch0T [ Wyimaginowany ]

Pisać nie umiesz?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.