rpn [ prison break ]
Warunki realizacji bonu urodzinowego w bet at home
Pytałem już w wątku przeznaczonym do tego typu pytań,ale nie uzyskałem odpowiedzi a zależy mi na czasie...Dostałem 10 zł od bah na urodziny i kiedy moge wypłacić ewentualne wygrane pieniądze?
Marcio [ Legend ]
Nie jestem pewien jak jest w tym wypadku ale w większości tego typu bonów musisz je poprostu postawić i ewentualnie wtedy wypłacić (w przypadku wygranej)
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Zapewne musisz to jeszcze kilka razy obrócić w zakładach z kursem powyżej ileśtam.
BlackBolt [ Senator ]
Jakieś zasady powinieneś mieć w mailu, który otrzymałeś. Standardowo to chyba jest tak, że żeby zrealizować bon, musisz wpłacić drugie tyle i wygrać co najmniej tyle :P
rpn [ prison break ]
czyli załóżmy,że dzisiaj postawiłem za te 10 zł kupon,wygrałem 30 zł,to jutro postawie za kolejne 10 zł,to 20 juz mam w kieszeni ?:P
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Nie, bo w bukmacherce nigdy nie jest się do przodu :P
edit. Spróbuj wypłacić kasę i powinno Ci się wtedy wyświetlić jakieś info, co i jak jeszcze musisz zrobić ;)
rpn [ prison break ]
no właściwie masz racje,ale miałem na myśli tylko ten przykład z bonusem ;p

DEFEDos [ Generaďż˝ ]
>>>Nie, bo w bukmacherce nigdy nie jest się do przodu :P
ja się gra systemem to się jest :P
(trzeba jeszcze czytać o kontuzjach zawodników)
1. grac tylko na nba, baseball i futboll amerykański
2. jak grasz na piłkę to się nie ma co dziwić że nie jesteś do przodu - piłka to największe bagno w jakie można grać
Najlepszy bukmacher do tego to bet365, pinnacle lub expekt (w pinnacle są najlepsze stawki)