GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Warunki realizacji bonu urodzinowego w bet at home

01.04.2010
23:03
[1]

rpn [ prison break ]

Warunki realizacji bonu urodzinowego w bet at home

Pytałem już w wątku przeznaczonym do tego typu pytań,ale nie uzyskałem odpowiedzi a zależy mi na czasie...Dostałem 10 zł od bah na urodziny i kiedy moge wypłacić ewentualne wygrane pieniądze?

01.04.2010
23:07
[2]

Marcio [ Legend ]

Nie jestem pewien jak jest w tym wypadku ale w większości tego typu bonów musisz je poprostu postawić i ewentualnie wtedy wypłacić (w przypadku wygranej)

01.04.2010
23:09
[3]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Zapewne musisz to jeszcze kilka razy obrócić w zakładach z kursem powyżej ileśtam.

01.04.2010
23:11
[4]

BlackBolt [ Senator ]

Jakieś zasady powinieneś mieć w mailu, który otrzymałeś. Standardowo to chyba jest tak, że żeby zrealizować bon, musisz wpłacić drugie tyle i wygrać co najmniej tyle :P

01.04.2010
23:20
[5]

rpn [ prison break ]

czyli załóżmy,że dzisiaj postawiłem za te 10 zł kupon,wygrałem 30 zł,to jutro postawie za kolejne 10 zł,to 20 juz mam w kieszeni ?:P

01.04.2010
23:21
[6]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Nie, bo w bukmacherce nigdy nie jest się do przodu :P


edit. Spróbuj wypłacić kasę i powinno Ci się wtedy wyświetlić jakieś info, co i jak jeszcze musisz zrobić ;)

01.04.2010
23:24
[7]

rpn [ prison break ]

no właściwie masz racje,ale miałem na myśli tylko ten przykład z bonusem ;p

02.04.2010
07:50
smile
[8]

DEFEDos [ Generaďż˝ ]

>>>Nie, bo w bukmacherce nigdy nie jest się do przodu :P

ja się gra systemem to się jest :P
(trzeba jeszcze czytać o kontuzjach zawodników)

1. grac tylko na nba, baseball i futboll amerykański
2. jak grasz na piłkę to się nie ma co dziwić że nie jesteś do przodu - piłka to największe bagno w jakie można grać

Najlepszy bukmacher do tego to bet365, pinnacle lub expekt (w pinnacle są najlepsze stawki)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.