GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z BC2

01.04.2010
22:44
smile
[1]

Interior666 [ Konsul ]

Problem z BC2

Otóż przy logowaniu wyskakuje błąd, że CD key jest już używany co mam zrobić? Gra jest orginalna.

01.04.2010
22:52
[2]

Yoolek [ Pretorianin ]

jesteś pierwszym właścicielem?

01.04.2010
22:57
[3]

Interior666 [ Konsul ]

Grę kupiłem dzisiaj więc jestem pierwszym. Wybrałem również na końcu instalacji, że chcę zarejestrować grę sieciowo czy coś takiego. Jak to zrobić?

01.04.2010
23:13
[4]

Yoolek [ Pretorianin ]

Jakby na to nie patrzeć miałem coś takiego kiedyś z Warcraftem III (oryginałem) no i u mnie pomagała reinstalacja.

01.04.2010
23:15
[5]

Interior666 [ Konsul ]

Zainstaluję na nowo zobaczymy...

02.04.2010
00:08
smile
[6]

Interior666 [ Konsul ]

Niestety cały czas tak samo. Co ja mam zrobić? :(

02.04.2010
00:14
[7]

r_ADM [ Senator ]

oddac do sklepu z tytulu niezgodnosci z umowa.

02.04.2010
00:24
smile
[8]

Interior666 [ Konsul ]

Mam nadzieję, że przyjmą :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.