
Interior666 [ Konsul ]
Problem z BC2
Otóż przy logowaniu wyskakuje błąd, że CD key jest już używany co mam zrobić? Gra jest orginalna.
Yoolek [ Pretorianin ]
jesteś pierwszym właścicielem?
Interior666 [ Konsul ]
Grę kupiłem dzisiaj więc jestem pierwszym. Wybrałem również na końcu instalacji, że chcę zarejestrować grę sieciowo czy coś takiego. Jak to zrobić?
Yoolek [ Pretorianin ]
Jakby na to nie patrzeć miałem coś takiego kiedyś z Warcraftem III (oryginałem) no i u mnie pomagała reinstalacja.
Interior666 [ Konsul ]
Zainstaluję na nowo zobaczymy...

Interior666 [ Konsul ]
Niestety cały czas tak samo. Co ja mam zrobić? :(
r_ADM [ Senator ]
oddac do sklepu z tytulu niezgodnosci z umowa.

Interior666 [ Konsul ]
Mam nadzieję, że przyjmą :(