GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

brak LIVE w Polsce

01.04.2010
22:32
[1]

SlimShady22022 [ Legionista ]

brak LIVE w Polsce

wlasnie to przeczytalem i zaslablem :D

02.04.2010
09:07
smile
[2]

Yancy [ Legend ]

Ja zasłabłem zanim przeczytałem bo dałeś linka zabronionego przez regulamin forum :)

Chodzi o arta w pewnym "mieście"? Jeśli tak to moje drugie pytanie. Wziąłeś pod uwagę że jego data to pierwszy kwietnia oraz jaki zwyczaj mamy w tym dniu?

edit: Jest już nawet wyjaśnienie na stronie od dziś. Nie zobaczyłem przed opublikowaniem posta.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.