
toaster [ MrBook? ]
Lotto fail (ENG)

Hitori_Battousai [ Centurion ]
Swoją drogą pewnie 90% Polaków zachowało by się identycznie...
bezlerg66 [ Senator ]
[2] A ilu by straciło pracę :P
unclesam [ Generaďż˝ ]
Polski fail z Lotto trochę inny, ale też dobry ;)

tmk13 [ Konsul ]
Reno 911!
Jeden z lepszych motywow:
kefirek09 [ Senator ]
Przecież to jest fragment serialu pokazywanego na Comedy Central...

Azerko [ Alone in the wild ]
[5] haha

tankem3 [ Senator ]
[5]

vinni [ Visca El Barca ]
[5] hahahahha

Glob3r [ Tots units fem força ]
[5]
Soulcatcher [ end of winter ]
To jest fragment serialu, mało ma wspólnego z rzeczywistością, cały serial jest taki.
Favonius [ Centurion ]
HAAHAHAHAHAHAH

Dennoss [ Child of the Prophecy ]
[5] buhahaha

Kreek [ Senator ]
[5] niezłe:D
legrooch [ MPO Squad Member ]
Reno 911 zawsze wymiatało :D
Stranger. [ Spookhouse ]
Reno 911 to chyba jedyny serial Comedy Central, który lubię. Szkoda, że film im za bardzo nie wyszedł.