
Joaquin [ Chor��y ]
Michael Jackson nie żyje
Michael Jackson nie żyje!
Gwiazdor muzyki pop Michael Jackson nie żyje - informuje agencja Associated Press. Informację o śmierci artysty podał jako pierwszy serwis internetowy TMZ.
"Los Angeles Times" podaje, że karetka została wezwana do domu słynnego piosenkarza w czwartek około godz. 12.26 czasu miejscowego. Jackson nie oddychał, kiedy zjawili się lekarze. Prawdopodobnie artysta doznał ataku serca, a przeprowadzona w domu akcja reanimacyjna nie powiodła się.
Tego lata muzyk miał powrócić na scenę, z trasą koncertową. Bilety na 50 londyńskich występów rozeszły się bardzo szybko.
Michael Jackson urodził się w 1958 roku w Gary w USA. Karierę rozpoczął w wieku 7 lat jako członek rodzinnego zespołu The Jackson 5. Stał się samodzielnym muzykiem w 1979 roku. Otrzymał 13 nagród Grammy i zapisał 13 singli na pierwszych miejscach list przebojów w Stanach Zjednoczonych.
Ragnus [ thrash ]
O NIEEEEEEEEEEEEEEEE! Był moim ulubionym artystą!
Snakepit [ aka Hohner ]
Mhm, zacznijmy może robić sobie prima aprilis z naszym ŚP papieżem??
zoloman [ Legend ]
było

litlat [ (A)//(E) ]
Snakepit wiesz czemu JP2 nie jeździ na rowerze?;>

Snakepit [ aka Hohner ]
Bo nie żyje? -_-
kefirek09 [ Senator ]
litlat --> proszę nie kończ

Todd Rusell [ Zly z Natury ]
Z Michaela Jacksona, żartować. Tak nie wolno.
był świetnym artystą i dobrym człowiekiem.

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
On nadal nie żyje ?! Ja słyszałem, że wstał z grobu...

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Nie był tylko jest dobrym artystą. Niektórzy jednak ufają mediom, dali się dla wspaniałej mistyfikacji i uwierzyli w śmierć Mike'a :)
Schygneth [ Generaďż˝ ]
Wiecie co by teraz robił MJ, gdyby żył?
Drapał wieko trumny.
Klaustrofobik [ Konsul ]
... i kochał dzieci !
...Cannibal... [ Konsul ]
z ostatniej chwili - Michael Jackson w dalszym ciągu nie żyje!!!
kajtek603 [ International Level ]
haha

Conroy [ Legend ]
JAK SMIESZ SIE SMIAC Z NAJWIEKSZEGO ARTYSTY W HISTORII!!!!!1!111!
HETRIX22 [ PLEBS ]
Mnie rozwala ta rysa z wykorzystaniem Michaela:
"Jak ty coś powiesz to Michael Jackson w grobie rzyga :D "
demon92 [ Konsul ]
A słyszeliście, że o zmarłych sie źle nie mówi?? Tym bardziej nie powinno sie żartować z nich.

Thrundill [ Pretorianin ]
OMG ale żart.Normalnie boki zrywać!!!Nie żartuje się ze ŚP osób.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Ale zrozumcie, że Jackson żyje, a wszystko jest mistyfikacją...

Ward [ Legend ]
wielka szkoda
ale że jest już 2 kwiecień powinieneś to zacząć ''prostować''

Paul12 [ Buja ]
FFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU