
UltRafaga [ Jehuty Reborn ]
Steam problem!!!
Zainstalowałem sobie Lost Planet, ale przy tym musiałem zainstalować Steama, używam tego po raz pierwszy, więc czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie mogę normalnie odpalić gry, tylko to cholerstwo wyświetla mi komunikat, że muszę czekać 3 i pół godziny ??!!
Slasher11 [ Senator ]
Widocznie gra się aktualizuje.

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]
Ale po kiego grzyba ?? Poza tym wyłączyłem aktualizację, więc co, olewa moje decyzje ??
Playboy95 [ Master of Puppets ]
Musisz zaktualizować grę zanim ją odpalisz.
eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]
[3] Tak, ma w dupie Twoje zdanie.

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]
Ja pier... i ludziom się ten steam podoba ta ?? Ja pier...
adrem [ Mroczny Rycerz ]
zgadzam się. steam do piachu.

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]
Steam jest jak Media Markt - nie dla idiotów.
Favonius [ Centurion ]
Jeżeli wolisz grę z błędami i żeby się wyłączała po 2 godzinnym graniu to olewaj steama.Aktualizacja jest po to aby wszystkie błędy naprawić i poprawić grę.

ProTyp [ For the Horde! ]
[8]
W pełni się zgadzam!
udri [ dybuk ]
Lepsze to niż potem bawić się w ściąganie patch'y ręcznie i jeszcze nie wiadomo skąd... Steam dba o to, żeby gry były z jak najmniejszą ilością błędów...
Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
Ja tam nie narzekam. Ale jak ktoś ma 256kb... to pewnie nie jest różowo :-D

I'm so Lucky [ Konsul ]
Eh, te aktualizacje. Jak kupiłem TF2 to przez 2 dni mi się aktualizowało.