GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Steam problem!!!

01.04.2010
20:39
smile
[1]

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]

Steam problem!!!

Zainstalowałem sobie Lost Planet, ale przy tym musiałem zainstalować Steama, używam tego po raz pierwszy, więc czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie mogę normalnie odpalić gry, tylko to cholerstwo wyświetla mi komunikat, że muszę czekać 3 i pół godziny ??!!

01.04.2010
20:42
[2]

Slasher11 [ Senator ]

Widocznie gra się aktualizuje.

01.04.2010
20:45
smile
[3]

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]

Ale po kiego grzyba ?? Poza tym wyłączyłem aktualizację, więc co, olewa moje decyzje ??

01.04.2010
20:48
[4]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Musisz zaktualizować grę zanim ją odpalisz.

01.04.2010
20:49
[5]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

[3] Tak, ma w dupie Twoje zdanie.

01.04.2010
20:51
smile
[6]

UltRafaga [ Jehuty Reborn ]

Ja pier... i ludziom się ten steam podoba ta ?? Ja pier...

01.04.2010
20:57
[7]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

zgadzam się. steam do piachu.

01.04.2010
21:03
smile
[8]

eltexo [ Idzie Grzes przez wies ]

Steam jest jak Media Markt - nie dla idiotów.

02.04.2010
08:47
[9]

Favonius [ Centurion ]

Jeżeli wolisz grę z błędami i żeby się wyłączała po 2 godzinnym graniu to olewaj steama.Aktualizacja jest po to aby wszystkie błędy naprawić i poprawić grę.

02.04.2010
09:23
smile
[10]

ProTyp [ For the Horde! ]

[8]

W pełni się zgadzam!

02.04.2010
09:27
[11]

udri [ dybuk ]

Lepsze to niż potem bawić się w ściąganie patch'y ręcznie i jeszcze nie wiadomo skąd... Steam dba o to, żeby gry były z jak najmniejszą ilością błędów...

02.04.2010
11:44
[12]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Ja tam nie narzekam. Ale jak ktoś ma 256kb... to pewnie nie jest różowo :-D

02.04.2010
12:07
smile
[13]

I'm so Lucky [ Konsul ]

Eh, te aktualizacje. Jak kupiłem TF2 to przez 2 dni mi się aktualizowało.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.