
rivero [ Chor��y ]
Battlefield: Bad Company 2-PC-problem ze spadochronem.
Mam pytanko:jak użyć spadochron w grze multi?W instrukcji nie ma opisu dotyczącego zjawiska wyskoczenia awaryjnego z helikoptera.Nonstop po wyskoczeniu z helikopteru zaliczam glebę:)bo nie wiem jaki klawisz jest za to odpowiedzialny.Proszę o pomoc.
Bart2233 [ Peaceblaster ]
S-P-A-C-J-A

pooh_5 [ Czyste Rączki ]
Spacja albo E, nie jestem pewien. Uderz kazdy po pare razy, na pewno zadziala.