GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battlefield: Bad Company 2-PC-problem ze spadochronem.

01.04.2010
19:59
smile
[1]

rivero [ Chor��y ]

Battlefield: Bad Company 2-PC-problem ze spadochronem.

Mam pytanko:jak użyć spadochron w grze multi?W instrukcji nie ma opisu dotyczącego zjawiska wyskoczenia awaryjnego z helikoptera.Nonstop po wyskoczeniu z helikopteru zaliczam glebę:)bo nie wiem jaki klawisz jest za to odpowiedzialny.Proszę o pomoc.

01.04.2010
20:01
[2]

Bart2233 [ Peaceblaster ]

S-P-A-C-J-A

01.04.2010
20:02
smile
[3]

pooh_5 [ Czyste Rączki ]

Spacja albo E, nie jestem pewien. Uderz kazdy po pare razy, na pewno zadziala.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.