Karso [ Pretorianin ]
Ankieta
Czemu w ankiecie nie ma odpowiedzi 4 łyżeczki!?
Czuję się obrażony! Sądzę, że jest to uwłaczanie herbacianym 4 słodo-łyżeczkowcom!
To podchodzi pod ksenofobizm, drodzy GOL'anie!
Tak się zaczął Auschwitz...

kubus_95_ [ Pretorianin ]
No, a ja mam jeszcze większy problem mianowicie słodzę 1,5 łyżeczki i co mam zaznaczyć 2 łyżeczki czy jedną?