GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ankieta

01.04.2010
18:15
[1]

Karso [ Pretorianin ]

Ankieta

Czemu w ankiecie nie ma odpowiedzi 4 łyżeczki!?
Czuję się obrażony! Sądzę, że jest to uwłaczanie herbacianym 4 słodo-łyżeczkowcom!
To podchodzi pod ksenofobizm, drodzy GOL'anie!
Tak się zaczął Auschwitz...

01.04.2010
20:06
smile
[2]

kubus_95_ [ Pretorianin ]

No, a ja mam jeszcze większy problem mianowicie słodzę 1,5 łyżeczki i co mam zaznaczyć 2 łyżeczki czy jedną?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.