GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Risen-Dziwna mgła-Problem

01.04.2010
18:13
[1]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Risen-Dziwna mgła-Problem

Hej mam problem z grą Risen otóż gdy gram mam taką dziwną mgłe co przeszkadza w graniu słyszałem że dzieje się tak z kartami geforce z serii 6xxx lub 7xxx. Czy ktośz was miał taki problem lub wie jak go rozwiązać?

PS. W opcjach graficznych próbowałem wszystkiego i nic nie dało :(

01.04.2010
18:22
[2]

U.V. Impaler [ Hurt me plenty ]

Zainstaluj łaty.

01.04.2010
19:49
[3]

gtx295xD [ Non Stop Fresh ]

Dzięki pomogło pozdrawiam

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.