GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

koncert solidarni z białorusią, prośba o klik

01.04.2010
18:03
smile
[1]

doctore16 [ Ignacjusz ]

koncert solidarni z białorusią, prośba o klik

Kapela kumpli ma szanse na występ na tym koncercie, jeśli zajmie pierwsze miejsce w głosowaniu.

PROSZĘ O GŁOS NA RED ROOM
można głosować raz dziennie

z góry wszystkim dziękuję

01.04.2010
18:10
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

klik

01.04.2010
18:16
[3]

Reppu [ Generaďż˝ ]

Inicjatywa ładna, gusta różne.
Głos na marne szanse, dobrze grają ;-)
jutro może na redrom

02.04.2010
01:44
smile
[4]

doctore16 [ Ignacjusz ]

ponawiam prośbę. Nie wierzę, że GOL-asy przegrają jakieś głosowanie

02.04.2010
02:19
[5]

Zenedon [ Burak cukrowy ]

A z kim tam się w zasadzie solidaryzujecie?

02.04.2010
10:46
[6]

doctore16 [ Ignacjusz ]

juz mniejsza o to. To bedzie duzy koncert i to naprawde wielka sprawa dla chlopakow, zeby zagrac na tego typu imprezie.

02.04.2010
10:48
[7]

kubomił [ Legend ]

macie mój głos :)

02.04.2010
13:22
[8]

kaies [ Ignacjusz ]

mój też.

02.04.2010
16:58
[9]

kaies [ Ignacjusz ]

podbijam

02.04.2010
16:59
[10]

peterkarel [ DX ARMY ]

+1

02.04.2010
20:08
[11]

=D=2 [ Legend ]

+1

03.04.2010
12:44
[12]

doctore16 [ Ignacjusz ]

up, jeszcze 5 dni glosowania, pomozcie!

03.04.2010
18:19
smile
[13]

doctore16 [ Ignacjusz ]

dobre jaja, organizatorzy wyzerowali glosy, bo Red Room mial ich za duzo. glosowanie jest od nowa, ale rozpetal sie maly dym, zobaczymy, co z tego wyniknie. Jest niezle, ale pomozcie jeszcze raz!
wielkie dzieki z gory

04.04.2010
11:36
[14]

doctore16 [ Ignacjusz ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.