
doctore16 [ Ignacjusz ]
koncert solidarni z białorusią, prośba o klik
Kapela kumpli ma szanse na występ na tym koncercie, jeśli zajmie pierwsze miejsce w głosowaniu.
PROSZĘ O GŁOS NA RED ROOM
można głosować raz dziennie
z góry wszystkim dziękuję
mirencjum [ operator kursora ]
klik
Reppu [ Generaďż˝ ]
Inicjatywa ładna, gusta różne.
Głos na marne szanse, dobrze grają ;-)
jutro może na redrom

doctore16 [ Ignacjusz ]
ponawiam prośbę. Nie wierzę, że GOL-asy przegrają jakieś głosowanie
Zenedon [ Burak cukrowy ]
A z kim tam się w zasadzie solidaryzujecie?
doctore16 [ Ignacjusz ]
juz mniejsza o to. To bedzie duzy koncert i to naprawde wielka sprawa dla chlopakow, zeby zagrac na tego typu imprezie.
kubomił [ Legend ]
macie mój głos :)
kaies [ Ignacjusz ]
mój też.
kaies [ Ignacjusz ]
podbijam
peterkarel [ DX ARMY ]
+1
=D=2 [ Legend ]
+1
doctore16 [ Ignacjusz ]
up, jeszcze 5 dni glosowania, pomozcie!

doctore16 [ Ignacjusz ]
dobre jaja, organizatorzy wyzerowali glosy, bo Red Room mial ich za duzo. glosowanie jest od nowa, ale rozpetal sie maly dym, zobaczymy, co z tego wyniknie. Jest niezle, ale pomozcie jeszcze raz!
wielkie dzieki z gory
doctore16 [ Ignacjusz ]
up