
x21 [ Konsul ]
god of war 3 zakończenie
Witam,mam pytanie o co chodzi z zakończeniem god of war 3 ?
tankem3 [ Senator ]

x21 [ Konsul ]
tankem3 [ Senator ]

x21 [ Konsul ]
Jeszcze raz dzięki :)
x21 [ Konsul ]
A i jeszcze jedno pytanie wiadomo coś o tym epilogu do god of war 3 co ma być wydany w DLC ?
zdichuu [ Generaďż˝ ]
z tego co wiem to epilog jako DLC do GOW3 to jest tylko plotka ale nigdy nic niewiadomo

x21 [ Konsul ]
Dzięki :)