GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Crash Exit

01.04.2010
17:20
[1]

Matikam [ Hunter ]

Crash Exit

Siema, gdy odpalam Call of Juarez wywala mi coś takiego:

W czym jest problem?


Crash Exit  - Matikam
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.