Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Spolszczenie CoD 1
Witam,nie wiem czemu "zniknął" mój poprzedni wątek,ale ok.
Proszę niech ktoś opisze,krok po kroku,spolszczanie CoD-a 1 (gdzie wypakować itp.).
Mam najnowszego pacza.

Pit17 [ Dolotek ]
Kup orginał
Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Mam orginał.

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Po co spolszczenie jak masz oryginał? No i to nie jest aż tak skomplikowana gra. Nie trzeba rozumieć tekstów. Idziesz i strzelasz.
Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Bo gra jest po angielsku?Wiem,przeszedłem,ale chciałbym zobaczyć polskie dialogi(napisy).

Pit17 [ Dolotek ]
Skąd masz grę? Zagraniczny sklep?
Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Empik,coś w styczniu(może w lutym) kupiłem.
Edit:Deluxe Edition

Pit17 [ Dolotek ]
Skoro Empik to masz automatem spolszczenie
Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Dziwne,bo nie mam,sprawdzałem w extras,w opcjach i nic.
Azerko [ Alone in the wild ]
poszukaj... łatwo znaleźć
zobacz może to działa ->
Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Tak,pobrałem to.
Wypakowałem do pliku Call of Duty i nic
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
ja też mam deluxe edition ale napisy polskie mam od razu.
Pirat099 [ Vito Scaletti ]
Tu masz z instalatorem

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Wielkie dzięki :]
Edit:ale i tak nie działa-mam dosyć.