GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spolszczenie CoD 1

01.04.2010
16:50
[1]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Spolszczenie CoD 1

Witam,nie wiem czemu "zniknął" mój poprzedni wątek,ale ok.
Proszę niech ktoś opisze,krok po kroku,spolszczanie CoD-a 1 (gdzie wypakować itp.).
Mam najnowszego pacza.

01.04.2010
17:05
smile
[2]

Pit17 [ Dolotek ]

Kup orginał

01.04.2010
17:08
[3]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Mam orginał.

01.04.2010
17:09
smile
[4]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Po co spolszczenie jak masz oryginał? No i to nie jest aż tak skomplikowana gra. Nie trzeba rozumieć tekstów. Idziesz i strzelasz.

01.04.2010
17:10
[5]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Bo gra jest po angielsku?Wiem,przeszedłem,ale chciałbym zobaczyć polskie dialogi(napisy).

01.04.2010
17:25
smile
[6]

Pit17 [ Dolotek ]

Skąd masz grę? Zagraniczny sklep?

01.04.2010
17:28
[7]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Empik,coś w styczniu(może w lutym) kupiłem.
Edit:Deluxe Edition

01.04.2010
17:32
smile
[8]

Pit17 [ Dolotek ]

Skoro Empik to masz automatem spolszczenie

01.04.2010
17:37
[9]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Dziwne,bo nie mam,sprawdzałem w extras,w opcjach i nic.

01.04.2010
17:38
[10]

Azerko [ Alone in the wild ]

poszukaj... łatwo znaleźć

zobacz może to działa ->

01.04.2010
17:39
[11]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Tak,pobrałem to.
Wypakowałem do pliku Call of Duty i nic

01.04.2010
18:42
[12]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

ja też mam deluxe edition ale napisy polskie mam od razu.

01.04.2010
18:57
[13]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Tu masz z instalatorem

01.04.2010
18:59
smile
[14]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Wielkie dzięki :]
Edit:ale i tak nie działa-mam dosyć.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.