GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wynajęcie teatru na spektakl (?)

01.04.2010
16:30
[1]

s1ntex [ Senator ]

Wynajęcie teatru na spektakl (?)

Witam,
mam takie teoretyczne pytanko.

Powiedzmy, że nie dostałem się do szkoły aktorskiej, jestem na jakimś innym kierunku studiów, ale mam pomysł i chęć na zrobienie spektaklu.

Czy jet opcja wynajęcia, wykorzystania (odpłątnie, bezpłatnie?) teatru na takowy spektakl, przygotowanie reklamy, płatne bilety etc jeżeli nie jest się absolwentem żadnej szkoły, jak to wygląda w praktyce?

Ma ktoś jakieś pojęcie na ten temat?

Z góry dzięki!

01.04.2010
16:50
[2]

Fett [ Avatar ]

Kwestia dogadania się z dyrekcją teatru. Możesz iść i zapytać

01.04.2010
17:00
[3]

Ogon. [ półtoraken fechten ]

Łatwiej (i lepiej finansowo dla Ciebie jeśli zechcesz na tym zarobić) wyjdzie jak udasz się z tym do jakiegoś miejskiego domu kultury.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.