s1ntex [ Senator ]
Wynajęcie teatru na spektakl (?)
Witam,
mam takie teoretyczne pytanko.
Powiedzmy, że nie dostałem się do szkoły aktorskiej, jestem na jakimś innym kierunku studiów, ale mam pomysł i chęć na zrobienie spektaklu.
Czy jet opcja wynajęcia, wykorzystania (odpłątnie, bezpłatnie?) teatru na takowy spektakl, przygotowanie reklamy, płatne bilety etc jeżeli nie jest się absolwentem żadnej szkoły, jak to wygląda w praktyce?
Ma ktoś jakieś pojęcie na ten temat?
Z góry dzięki!
Fett [ Avatar ]
Kwestia dogadania się z dyrekcją teatru. Możesz iść i zapytać
Ogon. [ półtoraken fechten ]
Łatwiej (i lepiej finansowo dla Ciebie jeśli zechcesz na tym zarobić) wyjdzie jak udasz się z tym do jakiegoś miejskiego domu kultury.