
Bakard [ Junior ]
Szukam jakiejś fajnej gry strategicznej ;p Coś w stylu Age of Empires III
Szukam jakiejś fajnej gry strategicznej ;p Coś w stylu Age of Empires III
Playboy95 [ Master of Puppets ]
Jeśli zależy Ci na zbudowaniu własnego miasta, bez żadnych ograniczeń to polecam Ci serię Anno, a w szczególności Anno 1404.
Albo serię The Settlers. Część 2, 10-lecie lub najnowszą część.

Bakard [ Junior ]
Dzięki wielkie ;p chyba zdecyduje sie na Anno ;p Choć obydwie gierki są dobre ale The Settlers widze zbyt mało walki wojskiem ;p