GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam jakiejś fajnej gry strategicznej ;p Coś w stylu Age of Empires III

01.04.2010
16:28
smile
[1]

Bakard [ Junior ]

Szukam jakiejś fajnej gry strategicznej ;p Coś w stylu Age of Empires III

Szukam jakiejś fajnej gry strategicznej ;p Coś w stylu Age of Empires III

01.04.2010
22:30
[2]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Jeśli zależy Ci na zbudowaniu własnego miasta, bez żadnych ograniczeń to polecam Ci serię Anno, a w szczególności Anno 1404.

Albo serię The Settlers. Część 2, 10-lecie lub najnowszą część.

02.04.2010
00:37
smile
[3]

Bakard [ Junior ]

Dzięki wielkie ;p chyba zdecyduje sie na Anno ;p Choć obydwie gierki są dobre ale The Settlers widze zbyt mało walki wojskiem ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.