GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prima Aprilis w branży gier

01.04.2010
15:07
smile
[1]

Windows XP 16 [ Senator ]

Prima Aprilis w branży gier

W związku z 1 kwietnia jesteśmy zalewani fałszywymi informacjami, żartami i stworzonymi specjalnie na tą okazję filmikami. Postanowiłem więc stworzyć wątek, gdzie będziemy umieszczać linki do Primaaprilisowych dowcipów :)

Na dobry początek:



ECCO: WATER WARS 2!




Battle.net Neural Interface





Duke Nukem Forever Demo

01.04.2010
15:10
[2]

unclesam [ Generaďż˝ ]

Wypłynął filmik z Nintendo 3DS !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.