Mati96rasta [ Legionista ]
Niebiezpiecznie Śmieszni
Cy warto iść na ten program paranienormalnych
Chodzi mi o to czy nie wyjdę z niego niezadowolony lub będę czuł niedosyt???

rzaba89nae [ WTF!? ]
Nie, nie będziesz, obiecuję.

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
oni są za........ści i więcej nic nie trzeba dodawać

K4B4N0s [ Filthy One ]
Paranienormalnie, to słowo wystarczy, za stwierdzenie "lepiej nie iść".