GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niebiezpiecznie Śmieszni

01.04.2010
14:44
[1]

Mati96rasta [ Legionista ]

Niebiezpiecznie Śmieszni

Cy warto iść na ten program paranienormalnych
Chodzi mi o to czy nie wyjdę z niego niezadowolony lub będę czuł niedosyt???

01.04.2010
14:48
smile
[2]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Nie, nie będziesz, obiecuję.

01.04.2010
17:56
smile
[3]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

oni są za........ści i więcej nic nie trzeba dodawać

01.04.2010
18:21
smile
[4]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Paranienormalnie, to słowo wystarczy, za stwierdzenie "lepiej nie iść".

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.