
ch18 [ ZIP Skład ]
płacę z allegro.Problem
Witam otóż mam taki problem:
Kupujący wpłacił mi pieniążki w systemie "płącę z allegro" i kliknąłem na wypłae pieniążków na moje konto(wcześniej wszystko już miałem poustawiane) i o 12.15 wyskoczył mi status zakończono ale pieniążków w banku nadal nie mam.Co takiego mogło się stać??Dodam ,że pieniądze w allegro były juz na moim koncie ale w banku nie ma ich.Status wpłaty u sprzedającego też był zakończony
gnoll [ Legend ]
Musisz poczekać na przelew z banku. Trwa to około dwóch dni - choć przez weekend może się to przedłużyć.
ch18 [ ZIP Skład ]
czyli allegro przelało do mojego banku a bank dopiero przelewa na moje konto??Jakbym wiedział,że takie opóźnienia bedą to bym z tej usługi nie korzystał,podałbym kupującemu swój nr konta i po sprawie
s1ntex [ Senator ]
Poczekaj jeszcze.
ch18 [ ZIP Skład ]
czyli do piątku pieniądze powinny być na moim koncie?
FemmeFatale [ right side never sleeps ]
mam to samo, ale wczoraj dopiero pojawił się status 'zakończono' także pewnie pieniądze będą na koncie jutro bądź pojutrze..
generalnie nie jestem zadowolona z tej opcji :<

miki [ Too Deep ]
no niestety, allegro przetrzymuje sobie nasze pieniądze przy wypłacie - z reguły trwa to około 2 dni zanim dotrą na konto bankowe