GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

płacę z allegro.Problem

01.04.2010
14:30
smile
[1]

ch18 [ ZIP Skład ]

płacę z allegro.Problem

Witam otóż mam taki problem:

Kupujący wpłacił mi pieniążki w systemie "płącę z allegro" i kliknąłem na wypłae pieniążków na moje konto(wcześniej wszystko już miałem poustawiane) i o 12.15 wyskoczył mi status zakończono ale pieniążków w banku nadal nie mam.Co takiego mogło się stać??Dodam ,że pieniądze w allegro były juz na moim koncie ale w banku nie ma ich.Status wpłaty u sprzedającego też był zakończony

01.04.2010
14:31
[2]

gnoll [ Legend ]

Musisz poczekać na przelew z banku. Trwa to około dwóch dni - choć przez weekend może się to przedłużyć.

01.04.2010
14:32
[3]

ch18 [ ZIP Skład ]

czyli allegro przelało do mojego banku a bank dopiero przelewa na moje konto??Jakbym wiedział,że takie opóźnienia bedą to bym z tej usługi nie korzystał,podałbym kupującemu swój nr konta i po sprawie

01.04.2010
14:33
[4]

s1ntex [ Senator ]

Poczekaj jeszcze.

01.04.2010
14:46
[5]

ch18 [ ZIP Skład ]

czyli do piątku pieniądze powinny być na moim koncie?

01.04.2010
14:57
[6]

FemmeFatale [ right side never sleeps ]

mam to samo, ale wczoraj dopiero pojawił się status 'zakończono' także pewnie pieniądze będą na koncie jutro bądź pojutrze..
generalnie nie jestem zadowolona z tej opcji :<

01.04.2010
15:10
smile
[7]

miki [ Too Deep ]

no niestety, allegro przetrzymuje sobie nasze pieniądze przy wypłacie - z reguły trwa to około 2 dni zanim dotrą na konto bankowe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.