GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wolfenstein- i co dalej?

01.04.2010
14:06
smile
[1]

Torred [ Legionista ]

Wolfenstein- i co dalej?

Chyba każdy zna już średniego Wolfensteina(2009). Przeszukałem wyszukiwarkę w poszukiwaniu następnych części, jednak nic nie znalazłem. Wie ktoś coś o dalszych częściach?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.