Ciekawy_Typ [ Chor��y ]
Konsole - podajcie najnowsze.
Moglibyście podać mi jakieś najnowsze konsole lubo jakieś ciekawostki o nich??
Z góry thx.
psiuniek [ Pan Demolka ]
Korzystają z prądu
aiMa [ Konsul ]
maja zasilacze zewnetrzne i wbudowane.

Adrianziomal [ Samael ]
PS3
Najlepsza konsola jaka dotychczas wyszła.
Spoko92 [ Pretorianin ]
Również uważam że PS3 jest lepsze bo ma lepsze gry GoW3 udowodnił a konsola Xbox jest nieudolna nie ma na nią w co już grać.
Duto ver.2.1 [ Kapelusznik ]
Najnowszą konsolą jest chyba iPhone, o ile uznać to za konsolę. Ze stacjonarnych najnowsze jest PS3. Czy najlepsze? Kwestia gustu.
iPhone jest konsolą przenośną, posiada dotykowy ekran, chyba czujnik ruchu, ale ręki sobie uciąć nie dam. Pojawiają się na nią głównie nowe wersje gier z innych sprzętów, ale oczywiście nie brak nowych i oryginalnych tytułów. Grafika raczej standardowa jak na sprzęt przenośny. Gry kosztują ok. 22 zł.
PS3 ma bogatą bibliotekę gier, w tym roku pojawi się (albo już większość się pojawiła) dużo dobrych gier wyłącznie na tę konsolę, na razie nie posiada jakichś nadzwyczajnych funkcji kontrolowania (tzn. na razie tylko pad i kierownica. Jest jeszcze SixAxis (nie jest to osobny kontroler, a czujnik ruchu pada), ale nie jest zbyt dokładny), ale może się to zmienić wraz z nadejściem Arc, czyli tzw. "różdżki". Grafika bardzo dobra, ale w większości gier multiplatformowych gorsza niż na X'a z powodu skomplikowanej budowy. Gry nowe kosztują ok. 190 zł. Tak mi się przynajmniej wydaje.

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
[2] Korzystają z prądu
Chamski jesteś
no cóż nowych konsol niema są stare jaK:PS3,X360,WII,PSP GO!,PSP 3004,NINTENDO ale nowych nie ma jeszcze w 2012 lub 2013 ma być dopiero PS4 a co do X360 nic niewiem ale na jakimś wątku gościu pisał ze będzie w 2012 ale czy mówił prawde czy kłamał tylko on to wie

PSXFAN [ Last Samurai ]
Według konsumpcyjnych dziwek i zbieraczy różnych nowinek technologicznych najlepsze jest coś od appla i to jeszcze najlepiej aby nie miało żadnych funkcji kosztowało około 10 tysiecy złotych i ładnie wglądało
Lans i jestem lepszym człowiekiem z Macbookiem pro i iphone w dupie:)
psiuniek [ Pan Demolka ]
Dobra nie będę chamski, ciekawostka - Xbox 360 bije na łeb PS3