GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

nintendo ds wrocław

01.04.2010
13:39
[1]

lukeroux [ Legionista ]

nintendo ds wrocław

Witam, czy któryś z użytkowników forum ma w posiadaniu nintendo DS chodziłoby mi o zaktualizowanie firmware w moim Acekardzie 2i.

Pozdrawiam.
Łukasz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.