lukeroux [ Legionista ]
nintendo ds wrocław
Witam, czy któryś z użytkowników forum ma w posiadaniu nintendo DS chodziłoby mi o zaktualizowanie firmware w moim Acekardzie 2i. Pozdrawiam. Łukasz