
$ikus [ Tottenham Maniac ]
oceńcie
witam,moglibyście ocenić mój demot, proszę klikajcie mocne :P
niech zresztą każdy wrzuta tutaj swoje dzieła z demotywatorów ;]
z góry dziękuje
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
W miare ;)

pablo397 [ sport addicted ]
-1000/10

Pirat099 [ Vito Scaletti ]
To nie jest demotywator.
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Może być :)