KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Cod 2 i Windows 7.
Witam. Chciałem pograc w coda 2 . Wszystko ładnie się instaluje. Ale kiedy juz gra ma sie uruchomić jest błąd podobny jak w systemie XP (wyślij raport o bledach , nie wysylaj) Czy ktoś grał moze w coda 2 na win 7? Z góry dzięki. Gra oryginalna oczywiscie.
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
Może ktoś odpalić coda 2 na windowsie 7?
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
up
KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]
up?!
Black Thomi [ Pretorianin ]
Zły Crack
grish_em_all [ Legend ]
Próbowałeś z trybami zgodności? U mnie zarówno na RC1 x86 jak i Home Premium x64 działa bez zarzutu.