GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oryginalne, ludzie.. !

01.04.2010
13:16
smile
[1]

bisfhcrew [ Bis ]

Oryginalne, ludzie.. !

Coś jest oryginalne a nie orginalne.
Przynajmniej z 5 razy na dzień trafiam, że na forum ktoś napisze z błędem. Nawet na golu ktoś dał plamę ale szybko poprawił w jednym z opisów.

[3] zdarza się :P

01.04.2010
13:17
smile
[2]

Azerko [ Alone in the wild ]

wiem o tym.

01.04.2010
13:18
[3]

wysiak [ Legend ]

"Nawet na golu ktoś dał palmę ale szybko poprawił w jednym z opisów."


Dał palmę, powiadasz? Znaczy taka palemke wielkanocna do swieconek, czy o co chodzi?

01.04.2010
13:19
[4]

Boroova [ Gwiazdka ]

Wcale nie jestes orginalny

01.04.2010
13:20
smile
[5]

yo dawg [ 1979 ]

Czas wziąść się w garść.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.