Przemq1 [ Konsul ]
Sprzedam SONY ERICSSON XPERIA X1
Mam do sprzedania telefon SONY ERICSSON XPERIA X1. Urządzenie sprzedaję jako nowe, gdyż bawiłem się nim tylko przez 2 dni i w tym czasie wykonałem kilka połączeń. Poza tym wszystkie akcesoria (prócz ładowarki) są nieużywane. W zestawie znajduje się wszystko, co otrzymuje się w salonie ERY (telefon bez simlocka). Po reklamacji w salonie ery otrzymałem nowy telefon, który sprzedaję na tej aukcji (tamten uległ uszkodzeniu podczas transportu przez kuriera). Stan wizualny oczywiście jak nowy. Na urządzenie wydana została dwuletnia gwarancja trwająca nadal od kwietnia 2009r (czyli od momentu kiedy otrzymałem tamten uszkodzony przez kuriera telefon). Jestem z okolic Warszawy. Cena 999zł + koszty przesyłki.
budziakowski [ Generaďż˝ ]
To sie decyduj czy sprzedajesz telefon uzywany czy nowy, bo skoro sam piszesz, ze go uzywales "Urządzenie sprzedaję jako nowe, gdyż bawiłem się nim tylko przez 2 dni i w tym czasie wykonałem kilka połączeń" to nie moze byc nowy. A uzywane mozna miec za 800zl. Nowka w sklepie to 1000zl.