GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prośba o wycenę elementów

01.04.2010
11:57
[1]

ROJO. [ Natural Born Gamer ]

Prośba o wycenę elementów

Witajcie,
Będę sprzedawał następujące elementy:

Procek: Intel Core 2 Duo E8400 3,00 GHz

Pamięć: Dual KingMax DDR2 4GB (2x2GB) 800MHz

Grafa: EVGA e-GeForce 8800 GTS 512MB SLI Edition

Płyta główna: Gigabyte GA-EP35 IP35 s775

Obudowa: RAIDMAX NINJA BLACK

Wszystko ma dwa lata i dalej jest na gwarancji
Nic nie było podkręcane
Proszę o pomoc w wycenie elementów
Pozdrawiam
ROJO

01.04.2010
11:59
[2]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Sprzedajesz jako całość, czy każdy element z osobna?
Za całość wg. mnie 1-1,5k możesz wyciągnąć. System oryginalny?

01.04.2010
12:05
[3]

Loczek [ El Loco Boracho ]


Procek: Intel Core 2 Duo E8400 3,00 GHz - 400 zł

Pamięć: Dual KingMax DDR2 4GB (2x2GB) 800MHz - 200 zł

Grafa: EVGA e-GeForce 8800 GTS 512MB SLI Edition - 150 zł (tu nie jestem pewien :P)

Płyta główna: Gigabyte GA-EP35 IP35 s775 - 100 zł

Obudowa: RAIDMAX NINJA BLACK -80 zł

Wyceniałem na podstawie allegro, nie mam bladego pojęcia o cenach, więc mogłem się gdzieś walnąć, ale mniej więcej tak to się powinno kształtować

01.04.2010
12:21
[4]

ROJO. [ Natural Born Gamer ]

MajkelFPS

Brak dysku twardego to brak systemu

Właśnie nie wiem czy odpalać jako zestaw czy na części

Loczek

Dzięki za rozpiskę brachu

01.04.2010
12:26
smile
[5]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Za grafike 200zl to minimum

01.04.2010
12:36
[6]

ROJO. [ Natural Born Gamer ]

hehe pamiętam jak dałem za nią 1200 zł Jeszcze Crysisa dodawali :)

01.04.2010
12:39
smile
[7]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

To ile byś chciał za grafikę?

01.04.2010
12:40
[8]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Gdybym nie musial teraz kupowac telefonu to bym te karte wzial za 150zl "z pocalowaniem reki"

01.04.2010
12:54
[9]

ROJO. [ Natural Born Gamer ]

RaZoR_247

Pewnie za 150-200 zł,
Jak zrobię aukcję na Allegro - dam ci znać

05.04.2010
11:05
[10]

ROJO. [ Natural Born Gamer ]

05.04.2010
11:26
[11]

Leon86 [ PREDATOR ]

Witam

Jak jest taki wątek, to nie będę robił nowego. Z ciekawości chciałbym dowiedzieć się za ile +/- mój komp mógłbym sprzedać.

AMD Athlon X2 6400+
Płyta główna Gigabyte GA-M57SLI-S4
4GB Ram 800MHz GoodRam (2x2GB)
Zotac GeForce 9800GT 512MB
2x 250GB Seagate
Zasilacz ModeCom Volcano 550W
Monitor Asus VW192s

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.