ROJO. [ Natural Born Gamer ]
Prośba o wycenę elementów
Witajcie,
Będę sprzedawał następujące elementy:
Procek: Intel Core 2 Duo E8400 3,00 GHz
Pamięć: Dual KingMax DDR2 4GB (2x2GB) 800MHz
Grafa: EVGA e-GeForce 8800 GTS 512MB SLI Edition
Płyta główna: Gigabyte GA-EP35 IP35 s775
Obudowa: RAIDMAX NINJA BLACK
Wszystko ma dwa lata i dalej jest na gwarancji
Nic nie było podkręcane
Proszę o pomoc w wycenie elementów
Pozdrawiam
ROJO
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Sprzedajesz jako całość, czy każdy element z osobna?
Za całość wg. mnie 1-1,5k możesz wyciągnąć. System oryginalny?
Loczek [ El Loco Boracho ]
Procek: Intel Core 2 Duo E8400 3,00 GHz - 400 zł
Pamięć: Dual KingMax DDR2 4GB (2x2GB) 800MHz - 200 zł
Grafa: EVGA e-GeForce 8800 GTS 512MB SLI Edition - 150 zł (tu nie jestem pewien :P)
Płyta główna: Gigabyte GA-EP35 IP35 s775 - 100 zł
Obudowa: RAIDMAX NINJA BLACK -80 zł
Wyceniałem na podstawie allegro, nie mam bladego pojęcia o cenach, więc mogłem się gdzieś walnąć, ale mniej więcej tak to się powinno kształtować
ROJO. [ Natural Born Gamer ]
MajkelFPS
Brak dysku twardego to brak systemu
Właśnie nie wiem czy odpalać jako zestaw czy na części
Loczek
Dzięki za rozpiskę brachu

Valem [ Makaron Shakaron ]
Za grafike 200zl to minimum
ROJO. [ Natural Born Gamer ]
hehe pamiętam jak dałem za nią 1200 zł Jeszcze Crysisa dodawali :)

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
To ile byś chciał za grafikę?
Valem [ Makaron Shakaron ]
Gdybym nie musial teraz kupowac telefonu to bym te karte wzial za 150zl "z pocalowaniem reki"
ROJO. [ Natural Born Gamer ]
RaZoR_247
Pewnie za 150-200 zł,
Jak zrobię aukcję na Allegro - dam ci znać
ROJO. [ Natural Born Gamer ]
Leon86 [ PREDATOR ]
Witam
Jak jest taki wątek, to nie będę robił nowego. Z ciekawości chciałbym dowiedzieć się za ile +/- mój komp mógłbym sprzedać.
AMD Athlon X2 6400+
Płyta główna Gigabyte GA-M57SLI-S4
4GB Ram 800MHz GoodRam (2x2GB)
Zotac GeForce 9800GT 512MB
2x 250GB Seagate
Zasilacz ModeCom Volcano 550W
Monitor Asus VW192s