GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forma i instalacja win bez cd-romu

01.04.2010
11:50
[1]

k2o [ Senator ]

Forma i instalacja win bez cd-romu

Witam,

muszę przeinstalować windows na starym lapie. Niestety, cd-rom nie działa. Przez co nie mam możliwości bootowania i zainstalowania win. Czytałem, że można przez pendrive, ale w DOSie nie wykrywa pena. Macie jakieś pomysły?

Lapa mam połączonego z PC, ale tylko udostępniam neta. Nie wiem dlaczego, ale udostępnianie plików nie działa, wszystko jest ustawione jak powinno, ale nie działa.

01.04.2010
12:08
[2]

-=BROGI23=- [ Senator ]

Co to znaczy ze w DOSie nie wykrywa pena? Sprawdz w BIOSie czy masz mozliwosc botowania z USB, jesli tak to mozesz sobie zrobic bez problemu obraz na pendrive i z niego zainstalowac system.

[ed]
Tutaj masz tutorial jak to zrobic, prosto, latwo i przyjemnie:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.