k2o [ Senator ]
Forma i instalacja win bez cd-romu
Witam,
muszę przeinstalować windows na starym lapie. Niestety, cd-rom nie działa. Przez co nie mam możliwości bootowania i zainstalowania win. Czytałem, że można przez pendrive, ale w DOSie nie wykrywa pena. Macie jakieś pomysły?
Lapa mam połączonego z PC, ale tylko udostępniam neta. Nie wiem dlaczego, ale udostępnianie plików nie działa, wszystko jest ustawione jak powinno, ale nie działa.
-=BROGI23=- [ Senator ]
Co to znaczy ze w DOSie nie wykrywa pena? Sprawdz w BIOSie czy masz mozliwosc botowania z USB, jesli tak to mozesz sobie zrobic bez problemu obraz na pendrive i z niego zainstalowac system.
[ed]
Tutaj masz tutorial jak to zrobic, prosto, latwo i przyjemnie: