GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki to wulkan... ?

01.04.2010
11:28
smile
[1]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Jaki to wulkan... ?

Ostatnio moja nauczycielka od geografii opowiadała nam o wulkanach, i wspomniała coś o największym wulkanie na świecie którego objętość kratera ma blisko 500km i, że znajduje się w parku Yelowstone (nie wiem jak sie pisze) chciałem sobie o nim poczytać ale na śmierć zapomniałem jego nazwy... wie ktoś może o który wulkan mi chodzi ?
Z góry dzięki :]

Jak znacie jakieś ciekawe informacje o wulkanach to bardzo bym prosił... Jakoś mnie to zainteresowało :)

01.04.2010
11:29
smile
[2]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Ten z "2012"(filmu)?

01.04.2010
11:30
[3]

wysiak [ Legend ]



Google nie boli.

01.04.2010
11:54
[4]

ziomek112 [ Pretorianin ]

Dzięki.. no żeczywiście w "2012" to ten wulkan wybuchał... właśnie czytam o nim artykuł i polecam wam też przeczytać ;p

01.04.2010
11:56
smile
[5]

Azerko [ Alone in the wild ]

my radzimy żebyś przeczytał słownik

01.04.2010
14:05
[6]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

W Polsce były by tam pamiątki..

01.04.2010
15:05
smile
[7]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

spóźniony trochę jesteś skoro dopiero dowiedziałeś się o tym od nauczycielki pooglądałbyś Discovery i wiedziałbyś o tym

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.