
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
GRY-OFFLINE :D
Podobał się Wam, "ten żart" ? Mi bardzo.
Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
Girls Online było lepsze :P

maviozo [ man with a movie camera ]
Tak się podnieciłeś tym, że nie zauważyłeś tych kilku już wątków na 1 stronie o 1 maju? ech.

Patryx0 [ Goalie 71 ]
Tak jak w [2]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
Ale OCB?

iLLusionist [ FataL ]
jak to zobaczyłem to zaczołem się tarzać po podłodze ze śmiechu :D dobre, dobre :)

Kreek [ Senator ]
[5] właśnie?

dobryziomal135 [ Skowronxter ]
[5][7]
https://www.gry-online.pl/S009_ap.asp
Jednak to...
_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]
[8] No i? Przecież jest normalnie?

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Mi się spodobało :P. Ale nie było takiego zaskoczenia jak rok temu. Teraz każdy się spodziewał.
Whatson [ Niepoprawny purysta ]
Do tego dochodzi https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=6481&STR=1
Chyba nikt nie uwierzył, że to ^ na serio :? :)
Bezimienny07pl [ Konsul ]
Whatson
Mnóstwo ludzi się nabrało...