Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
Czy się opłaca?
Dzień dobry zastanawiam się nad kupnem Medal of honor warchest za 49,99 ale czy się opłaca
iLLusionist [ FataL ]
Jeśli chodzi Ci o cene to można znaleść ten zestaw za 40zł..
Jeśli chodzi Ci o sam zestaw to oczywiście, że się opłaca.. jeśli nigdy nie grałeś MoH to musisz koniecznie zagrać.. gra już troche przestarzała.. grafika i fizyka nie ta sama co we współczesnych grach wojennych ale.. swego czasu ten MoH był lepszy od CoD.. no ale potem dał sie wyprzedzić :P
szczerze polecam zwłaszcza, że jak zauważyłem interesujesz sie II WŚ

lecram [ Konsul ]
Pacific Assault był świetny, więc polecam.
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
czyli musze namówić rodziców na tą grę na moje urodziny 22 maja : )

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Ja ci polecam Airoborn-a,chociaż jest dosyć krótki ale ma klimat.
No multi dobry nie był.Ale w singla dało się jako tako grać.AA według mnie jest...kiepskie.1 super soldżer kosi Niemców,ale misja na plaży Omaha jest miodzio.Pacyfik był chyba najlepszą częścią,bardzo długo grałem w multi.

Llordus [ exile ]
Danewcieło --> przecież Airborne to chyba najgorsza gra z całej serii. Akurat w tym przypadku to "powinni tego zabronić".

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
BIERZ OPŁACA SIĘ
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
airborne mi nie wchodzi na kompa bo od kolegi pożyczałem
Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Ja ci polecam Pacyfika,jeśli Air odpada.
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
a co tam dokładnie jest
Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Pacyfik :D Bardzo fajna misja w Pearl Harbour,bardzo dobry multi.W AA jest...nudno.