GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy się opłaca?

01.04.2010
11:12
[1]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

Czy się opłaca?

Dzień dobry zastanawiam się nad kupnem Medal of honor warchest za 49,99 ale czy się opłaca

01.04.2010
11:26
[2]

iLLusionist [ FataL ]

Jeśli chodzi Ci o cene to można znaleść ten zestaw za 40zł..
Jeśli chodzi Ci o sam zestaw to oczywiście, że się opłaca.. jeśli nigdy nie grałeś MoH to musisz koniecznie zagrać.. gra już troche przestarzała.. grafika i fizyka nie ta sama co we współczesnych grach wojennych ale.. swego czasu ten MoH był lepszy od CoD.. no ale potem dał sie wyprzedzić :P
szczerze polecam zwłaszcza, że jak zauważyłem interesujesz sie II WŚ

01.04.2010
11:42
smile
[3]

lecram [ Konsul ]

Pacific Assault był świetny, więc polecam.

01.04.2010
13:18
[4]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

czyli musze namówić rodziców na tą grę na moje urodziny 22 maja : )

01.04.2010
15:45
smile
[5]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Ja ci polecam Airoborn-a,chociaż jest dosyć krótki ale ma klimat.
No multi dobry nie był.Ale w singla dało się jako tako grać.AA według mnie jest...kiepskie.1 super soldżer kosi Niemców,ale misja na plaży Omaha jest miodzio.Pacyfik był chyba najlepszą częścią,bardzo długo grałem w multi.

01.04.2010
15:48
smile
[6]

Llordus [ exile ]

Danewcieło --> przecież Airborne to chyba najgorsza gra z całej serii. Akurat w tym przypadku to "powinni tego zabronić".

01.04.2010
16:13
smile
[7]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

BIERZ OPŁACA SIĘ

01.04.2010
17:10
[8]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

airborne mi nie wchodzi na kompa bo od kolegi pożyczałem

01.04.2010
17:32
[9]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Ja ci polecam Pacyfika,jeśli Air odpada.

01.04.2010
18:41
[10]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

a co tam dokładnie jest

01.04.2010
19:01
[11]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Pacyfik :D Bardzo fajna misja w Pearl Harbour,bardzo dobry multi.W AA jest...nudno.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.