Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
najlepsza broń strzelecka podczas wojny w vietnamie cz. II
Obiecana część druga piszcie o najlepszej (waszym zdaniem )broni wojny w vietnamie.
psiuniek [ Pan Demolka ]
Kupa na patyku
kong123 [ Legend ]
Z tego co pamiętam to AK-47, choć być może coś pomyliłem :P
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
poszukam o tym informacji w necie (jaki był zasięg moc rażenia i inne) o tej kupie na patyku
Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]
jeden głos na ak 47 i jeden na kupe na patyku

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]
Ak-47 genialny karabin,używany do dziś
Kupa na patyku ,podobno,ma moc skarpetki(czyt.Bomby Wodorowej).
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
AK-47 i M16
AIDIDPl [ PC-towiec ]
AK-47, M16, KNP (Kupa Na Patyku)...