GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

najlepsza broń strzelecka podczas wojny w vietnamie cz. II

01.04.2010
10:57
[1]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

najlepsza broń strzelecka podczas wojny w vietnamie cz. II

Obiecana część druga piszcie o najlepszej (waszym zdaniem )broni wojny w vietnamie.

01.04.2010
10:57
[2]

psiuniek [ Pan Demolka ]

Kupa na patyku

01.04.2010
10:59
[3]

kong123 [ Legend ]

Z tego co pamiętam to AK-47, choć być może coś pomyliłem :P

01.04.2010
11:00
[4]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

poszukam o tym informacji w necie (jaki był zasięg moc rażenia i inne) o tej kupie na patyku

01.04.2010
11:00
[5]

Sgt.Konrad 12 pl [ Pretorianin ]

jeden głos na ak 47 i jeden na kupe na patyku

01.04.2010
15:46
smile
[6]

Danewcieło [ Starszy Orzechowy ]

Ak-47 genialny karabin,używany do dziś
Kupa na patyku ,podobno,ma moc skarpetki(czyt.Bomby Wodorowej).

01.04.2010
15:49
[7]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

AK-47 i M16

01.04.2010
15:54
[8]

AIDIDPl [ PC-towiec ]

AK-47, M16, KNP (Kupa Na Patyku)...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.