GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ejay techno3 moja pierwsza muzyka

01.04.2010
10:40
smile
[1]

czaroziom [ Chor��y ]

Ejay techno3 moja pierwsza muzyka

co o tym myslicie? tylko szczerze

01.04.2010
10:42
smile
[2]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Nie jest zle. Troche sztywna, ale nienajgorsza aranzacja, jesli na serio pierwszy kawalek to pwoiedzialbym nawet bardzo dobrze.

01.04.2010
10:43
[3]

czekers [ Legend ]

przecież to eJay - zabawka. Dlaczego mamy oceniać coś, co zrobiłeś za pomocą producenckich klocków Lego?

01.04.2010
10:49
[4]

yazz_aka_maish [ Legend ]

czekers, ale tez trzeba posiedziec by zlozyc cos ciekawego. Bawilem sie tym w 2000 i to nie tak hop siup tralala, dobry kawalek wymaga 2ch dni pracy i pomyslu (oczywiscie po pare godzin, nie calych, ale jednak trzeba spedzic troche czasu).

01.04.2010
10:51
smile
[5]

kubomił [ Legend ]

Fajne. Też się bawiłem Ejayem, niezła rzecz. ale imo FL Studio zjada na śniadanie EJay.

01.04.2010
11:00
[6]

yazz_aka_maish [ Legend ]

Oczywiscie, ale w FL tworzysz kawalki od podstaw, a nie skladasz z klockow :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.