
czaroziom [ Chor��y ]
Ejay techno3 moja pierwsza muzyka
co o tym myslicie? tylko szczerze

yazz_aka_maish [ Legend ]
Nie jest zle. Troche sztywna, ale nienajgorsza aranzacja, jesli na serio pierwszy kawalek to pwoiedzialbym nawet bardzo dobrze.
czekers [ Legend ]
przecież to eJay - zabawka. Dlaczego mamy oceniać coś, co zrobiłeś za pomocą producenckich klocków Lego?
yazz_aka_maish [ Legend ]
czekers, ale tez trzeba posiedziec by zlozyc cos ciekawego. Bawilem sie tym w 2000 i to nie tak hop siup tralala, dobry kawalek wymaga 2ch dni pracy i pomyslu (oczywiscie po pare godzin, nie calych, ale jednak trzeba spedzic troche czasu).

kubomił [ Legend ]
Fajne. Też się bawiłem Ejayem, niezła rzecz. ale imo FL Studio zjada na śniadanie EJay.
yazz_aka_maish [ Legend ]
Oczywiscie, ale w FL tworzysz kawalki od podstaw, a nie skladasz z klockow :)