
Usiek [ Pretorianin ]
Problem z filmami ma Joemonser ... Pomocy !!!
A więc mam problem taki jak w temacie ... Gdy chcę włączyć jakiś filmik to wyświetla mi się tylko taki kwadracik w lewym górnym rogu :P A więc jaki program lub dodatek potrzebuje ???
Z góry duże dzięki :D