GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z filmami ma Joemonser ... Pomocy !!!

01.04.2010
09:21
smile
[1]

Usiek [ Pretorianin ]

Problem z filmami ma Joemonser ... Pomocy !!!

A więc mam problem taki jak w temacie ... Gdy chcę włączyć jakiś filmik to wyświetla mi się tylko taki kwadracik w lewym górnym rogu :P A więc jaki program lub dodatek potrzebuje ???
Z góry duże dzięki :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.