
tiN [ Junior ]
BattleField Bad Company 2
Witam.
Pobrałem sobie BF2 z torrentów, jest w języku rosyjskim.
Jest spolszczenie i wszystko lecz dalej mam po rosyjku;//
Jak ustawic na polski ?
Snakepit [ aka Hohner ]
Niestety na tym forum nie pomagamy piratom i osobom otwarcie przyznającym się do ściągania nielegalnych wersji gier.

kasi surf men [ Generaďż˝ ]
[2] no właśnie trzeba było kupić original a nie z torrenta ściągać