GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BattleField Bad Company 2

01.04.2010
08:55
smile
[1]

tiN [ Junior ]

BattleField Bad Company 2

Witam.
Pobrałem sobie BF2 z torrentów, jest w języku rosyjskim.
Jest spolszczenie i wszystko lecz dalej mam po rosyjku;//
Jak ustawic na polski ?

01.04.2010
10:17
[2]

Snakepit [ aka Hohner ]

Niestety na tym forum nie pomagamy piratom i osobom otwarcie przyznającym się do ściągania nielegalnych wersji gier.

01.04.2010
10:50
smile
[3]

kasi surf men [ Generaďż˝ ]

[2] no właśnie trzeba było kupić original a nie z torrenta ściągać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.